Dodaj do ulubionych

LEKI LUB POBUDZAJĄCE ŁAKNIENIE

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 01.04.04, 17:23
Obserwuj wątek
        • Gość: Artur Re: LEKI LUB POBUDZAJĄCE ŁAKNIENIE IP: *.sdh.sk.ca 01.04.04, 20:29
          Wedrowiec nie wspomniala, ze powyzszy lek, aczkolwiek chyba skuteczny, jest
          uzywany w leczeniu nowotworow sutka i powinno sie go uzywac w naprawde
          umotywowanych sytuacjach takich jak wysokiego stopnia anoreksja zagrazajaca
          zyciu ale wyniszczenie HIVem. Kazdy inny przypadek nalezy rozwazyc
          indiwidualnie i wziasc pod uwage mozliwe objawy uboczne i niepozadane, ktore
          moga byc czasami powazne.
          Zreszta jest to tylko lek objawowy tzn dziala wtedy kiedy sie bierze tabletke a
          pozniej problem powraca.
          • wedrowiec2 Re: LEKI LUB POBUDZAJĄCE ŁAKNIENIE 01.04.04, 21:36
            Megace jest szeroko stosowany w opiece paliatywnej. Załozycielka wątku nie
            pisze o przyczynach upośledzonego łaknienia, a chwilę przed przeczytaniem jej
            krótkiego postu czytałam inny, o leczeniu nowotworu sutka. Jeżeli dodać do tego
            fakt, że bliska mi osoba musi stosowac ten lek, to otrzymujemy wpis, jaki
            poprzednio umieściłam. Lek jest rzeczywiście objawowy, ale w pewnych stanach
            nie ma wyjścia:(
          • Gość: Majka Re: LEKI LUB POBUDZAJĄCE ŁAKNIENIE IP: *.wroclaw.mm.pl 01.04.04, 21:50
            To ja tylko zapytam o Citropepsin. Moja córka zawsze jadła nie to, że mało, bo
            potrafi wciąć, ale tylko to co Jej smakuje. Wielu rzeczy nie weźmie do ust. I
            nie nauczyła się w przedszkolu. Młodsza je wszystko a przynajmniej próbuje z
            zaciekawieniem nowości:) Starszej do tej pory nie maltretowałam, nie karmiłam
            na siłę. Ale w tym sezonie to już któraś opryszczka Jej wyskoczyła i pani
            doktor zaleciła Jej Heviran i właśnie Citropepsin. Jak szybko mozna się
            spodziewać efektu? Może ktoś ma doświadczenie z Citopepsinem?
            • mary_ann Re: LEKI LUB POBUDZAJĄCE ŁAKNIENIE 01.04.04, 22:53
              Gość portalu: Majka napisał(a):

> To ja tylko zapytam o Citropepsin. Moja córka zawsze jadła nie to, że mało,
              bo
              > potrafi wciąć, ale tylko to co Jej smakuje. Wielu rzeczy nie weźmie do ust. I
              > nie nauczyła się w przedszkolu. Młodsza je wszystko a przynajmniej próbuje z
              > zaciekawieniem nowości:) Starszej do tej pory nie maltretowałam, nie
              karmiłam
              > na siłę. Ale w tym sezonie to już któraś opryszczka Jej wyskoczyła i pani
              > doktor zaleciła Jej Heviran i właśnie Citropepsin. Jak szybko mozna się
              > spodziewać efektu? Może ktoś ma doświadczenie z Citopepsinem?

Przepraszam, że się wtrącę nie na temat Citropepsinu, ale jesli twoja mała
              czasem jada przyzwoicie, z tym, że tylko kilka produktow, to wątpię, czy
              jakakolwiek tabletka na to pomoże. To raczej kwestia osobowościowa, ten typ tak
              ma, z wiekiem w dużej mierze przechodzi. Słowo:-))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka