jahreshka
27.04.04, 09:26
Leczono mi kanałowo zęba. Niestety jednego korzenia dentystka nie zdołała
udrożnić - bała się, że przebije się do zatoki. Ostrzegła mnie także (przed
zamknięciem owego feralnego zęba), że on może się "odzywać" - i faktycznie
czasem daje o sobie znać, zwłaszcza, jak jem coś zimnego / gorącego.
Powiedzcie mi proszę, jakie są konsekwencje takiego pozostawienia sprawy? Co
mi w przyszłości grozi? Boję się jak cholera...