Dodaj do ulubionych

Ząb i zatoki

27.04.04, 09:26
Leczono mi kanałowo zęba. Niestety jednego korzenia dentystka nie zdołała
udrożnić - bała się, że przebije się do zatoki. Ostrzegła mnie także (przed
zamknięciem owego feralnego zęba), że on może się "odzywać" - i faktycznie
czasem daje o sobie znać, zwłaszcza, jak jem coś zimnego / gorącego.
Powiedzcie mi proszę, jakie są konsekwencje takiego pozostawienia sprawy? Co
mi w przyszłości grozi? Boję się jak cholera...
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Re: Ząb i zatoki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.04, 15:57
      nie ma sie czego bac!!! spokojnie naprawde lekarz niepopelnil zadnego bledu.
      czasem tak jest ze nie mozna udroznic ktoregos z kanalow i wtedy w pozostawia
      sie miazge w tym kanale. pozostale kanaly sie udraznia i wypelnia. sama mam
      takiego jednego zeba owszem jest on wrazliwszy wtedy na czynniki zewnetrzne ale
      nie jest to chyba az tak meczace?? no ja nie mam z tego powodu problemow. radze
      jednak co jakis czas kontrolowac tego zeba no tak raz w roku jakies zdjecie rtg
      i wizyta z tym zdjeciem u lekarza a nie na tym forum ok!do tego dodam ze sama
      lecze ludziom zeby :)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka