Dodaj do ulubionych

problem gastryczny!

06.08.12, 14:30
witam
od roku mam problemy. mam 35 lat dosc stresujacy rok ale nie wiem co robic bo odwiedzilam kilku lekarzy i nic nie pomaga.
ucisk w gorze brzucha dosc duzy budzacy w nocy . ale odczuwalam go cale 24 na dobe.
chodzeine do toalety dosc rozregulowane. po kiku miesiacach usg jamy brzusznej wyszko ok. drugie usg jakies 2 miesiac temu tez ok.potem proszki na kwasote w zoladku i nic kilka m_cy brania lekow i nic. w koncu gastroskopia i wynik podraznienie dwunastnicy . znow leki i nic.
dosc czeste gazy i stolec mniej zwarty (papkowaty)niz normalny ale nie rozwolnienia.
teraz juz bedzie rok i bol w gorze brzucha jest mniejszy zalezy co zjem ale ciagle go czuje. wyniki kalu na posiew ok na helikobakter tez ok. wyszka tylkow tescie shagilla jakas bakteria ale bralam bactrim i nic nie pomoglo. ciagle mam te bole milal rok! dyskomfort :( czeste stolce rzadkie i nic mi nie radza lekarze:(
przez rok nie schudlam ; mam ciagle dobry apetyt. co r obic?????????????????
Obserwuj wątek
    • karla31 Re: problem gastryczny! 07.08.12, 15:36
      witam. bardzo dziekuje za odpowiedzi! bo sama nie wiem .. moze fakt mniej stresu przyda sie bo jeszcze sie chorobska powaznego nabawie :( juz czasem myslalam ze moze cos powaznego mam:(... kolonoskopie jescze moze zrobic.. ale jeden lekarz tez wspomnial cos o stresie i nie widzial powodu do kolonoskopii:(! dzieki raz jeszcze!!!!
    • molaa.k Re: problem gastryczny! 08.08.12, 23:31
      może powinnaś skorzystać z porady jakiegoś poleconego lekarza? forumowicze udzielają na pewno przydatnych rad, ale moim zdaniem lekarz to jednak lekarz, tylko trzeba dobrze trafić co na pewno nie jest łatwe, ale musi być ktoś kto będzie potrafił Ci pomóc! mój mąż chodził do dr Kierzkiewicza, ale przyjmuje on chyba tylko w Warszawie, gdybyś chciała namiary na niego śmiało pisz. pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka