Dodaj do ulubionych

usg piersi

05.05.15, 23:24
zmiana hipoechogeniczna nie jednorona owalana wyraźnie ogrniczona - co to oznaca
Obserwuj wątek
    • just-a25 Re: usg piersi 06.05.15, 08:22
      budowa sutków gruczołowa tłuszczowa zabrodawkowo owalny niejednorodny hipoechogenyy wyrażnie ogrsniczony obszar sr. 16mm*6mm dokładny opis
      • margolcia_63 Re: usg piersi 06.05.15, 09:22
        No to piszę, wyraźnie ograniczony obszar to na ogół cysta. Bierzesz jakieś hormony płciowe? To częste skutki. Ale i tak pójdziesz z tym do lekarza!!! Powinien zlecić biopsję, a jak nie, to się domagaj.
        • just-a25 Re: usg piersi 06.05.15, 09:40
          dziekuje, jestem zdenerwrowana, robiłam usg celem rozważenia terapii estrogenowej?Mam usunięta macice, z przydatkami w styczniu pekła mi torbiel- byłam zdiagnozowana czekałam na operacje- niedocczekałam się. Zle sie poczułam, wymiotowałam, karetka odmówiła przyjazdu, wdała sie sepsa-oiom itp. To tak w skrucie haotycznie, ale co to znaczy ta niejedniridność hipoechogenicznośc.
          • margolcia_63 Re: usg piersi 06.05.15, 10:08
            To znaczy tyle, że zmiana jest inaczej przenikalna dla fal, i tyle, czyli jest inna, odróżniająca się, pod względem struktury. W domyśle nie fizjologiczna Ale u Ciebie to grubsza sprawa. Dlaczego usunięto ci macicę z przydatkami? Temat onkologiczny?Szukaj lekarza prywatnie! Skąd jesteś?
            Nie gadaj, źle się poczułaś to karetka odmówiła przyjazdu!? Patrz, a ja głupia myślałam, że jest na odwrót.
              • margolcia_63 Re: usg piersi 06.05.15, 14:55
                Ja zrozumiałam, że pogotowie nie przyjeżdza do zbyt chorych , a przyjezdża do lżej chorych!
                Justa, jeśli to zakażenie to dobrze. ciekawi mnie, przyznam, co to za zakażenie, że medycyna jest bezradna i musi usunąć zakażone narządy. Jak możesz prześlij mi na pocztę gazetową, czyli margolcia_63(małpka)gazeta.pl
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka