ewellina
12.10.04, 10:40
Pisze tutaj bo ktos z was wiem, co zrobic. Mam szsnastoletniego brata,
chorowal ostatni rok na gruzlice, ostatnia klase gimnazjum ukonczyl dzieki
nauce indywidualnej w domu. Rozpoczal nauke w technikum, bo wyniki wykazuja,
ze jest zdrowy, ale od miesiaca zaczal silnie goraczkowac-39 stopni. Co moze
to powodowac?
Mieszka z moimi rodzicami na poludiowym zachodzie. W takiej malutkiej
miescinie, na wizyty z ta gruzlica musieli jezdzic do Wroclawia 3 godziny.
Moze ktos z was zna w dawnym jeleniogorskim jakiegos specjaliste, ktory
moglby pomoc.
Moze znacie jakies alternatywne metody, ktore by pomogly.