Dodaj do ulubionych

Opuchnięta twarz

05.07.20, 18:31
Witam . Od około 2 lat mam problem opuchniętej twarzy (Nie mam worków pod oczami itp. poprostu twarz robi się nalana i traci rysy) Do tego częst odochodzi problem z wypróżnianiem - luźne stolce
Jeden dzień jest lepiej, jeden gorzej. Robiłem badania nerek, tarczycy i wszystko w normie.
Zdążyłem też dojść do wniosku, że nie jest to reakcja na gluten ani żaden inny konkretny produkt.
Dodam, że trenuję na siłowni i spożywam spore ilośći białka i węglowodanów jednak wszystko jest zbilansowane.
Dopiero gdy schodzę dość nisko z węglowodanami i wykluczam praktycznie do zera cukry proste twarz wraca do normalności. Czasami puchnę po wypiciu 2 piw lub zjedzeniu pizzy (jest to widoczne praktycznie od razu, jak by związane ze skokiem insuliny)
Reasumując żeby twarz nie puchła musiałbym być cały czas na diecie odchudzającej
Co może działać nie tak ? Jakie badania zrobić ?
Obserwuj wątek
    • ken-ya Re: Opuchnięta twarz 12.07.20, 02:38
      cos zatrzymuje wode najprawdopodobnie nerki. , popchnij nerki ziolami . herbata z pietruszki czyni cuda. i jak by nie bylo nie zaszkodzi . zabek swierzego czosnku rozcieczy krew ,czyli ulatwi prace serca.siadaj do komputera i szukaj pomocy ludzie duzo wiedza.poprowadz notatnik . Woda nie mogaca zejsc przez nerki upychana jest w komorki tluszczowe. Podobno ciezko zmienic przyzwyczajenie organizmu. Jak cos to napisz czasami tu wchodze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka