Dodaj do ulubionych

boję się

19.09.20, 13:50
NIEPOKOI MNIE NIE TA OTOCZKA TYLKO TO CO BYŁO I JEST W ŚRODKU
Wynik na końcu
1- Alergia od urodzenia
2- Ogromna hipochondria usunąłem około 30 zmian z tego 90 % nie potrzebnie bałem się ze to czerniak
3- W maju nagle w ciągu tygodnia dwóch ( raczej kilku dni ),zmiana skórna która nie zeszła i mimo bardzo lekkiego leczenia 2 do 3 dni hydrocortyzon + Trident ( niestety okazało się ze stary ) nie zmniejszała się tylko jak się potarlo o nią to robil się biały proszek ( teraz też ) nawet więcej
4- Poszedłem do byle jakiego dermatologa ( powiedział jak się nie znika to wyciąć
5- Uprosiłem ubłagałem mojego onkologa Chirurga,od razu powiedziała ze będzie się ciężko goiło
6- Wycięto 16 lipca na moje rzyczenie !!!!! ( teraz żałuje to i żal mam tylko do siebie )
7- Do dwóch tygodni do zdjęcia szwóch goiło się ładnie octanisept opatrunek tylko jeden dzień żadnego bulu itd.
8- Po zdjęciu szwóch za jakieś 4 do 5 dni może tydzień ( szwy zdjęto bo sam je widziałem )
a- Zaczęło boleć ból średni trwał 2 do trzech dni
b- Wydzielała się przez około tydzień wydzielina z rany czy ropa czy coś nie wiem raczej nie było krwiste
c- W środku w centrum rany rozeszło się
d- W około tego było bardzo zaczerwienione do 3 centymetrów
e- Rana w środku się rozeszła i robiła się taka buła która pękała i tak 2 do razy po zastosowaniu hydrocortyzonu zaczerwienienie mijało rana robiła się sucha
f- BARDZO WAŻNE PRZED ZABIEGIEM I PO ZABIEGU TE PO POTARCIU POWSTAJE BIAŁY PROSZEK
g- PO OKOŁO TYGODNIU OD ZDJECIA SZWÓCH Kiedyś w nocy zaczęło swedzieć i to sobie rozdrapałem
h- WAŻNE NIEPOKOI MNIE TO CO JEST WSRODKU i czemu się nie goi BARDZO ZACZERWIENIONO – CIEMNA CZERWIEŃ z tego miejsca wylewała się ta wydzielina
9- Pani dermatolog z przychodni na podstawie wyniku his pa i chyba też dostarczyłem zdjęcia bez oosbosiej wizyty przepisała mi na podstawie badania his patologicznego maść fucidin na razie ją nie wykupiłem bo jej nie ufam
10- Według onkologa, dermatologa z która współpracuje pani onkolog NOWOTa.ÓR NIE MOŻE SIĘ ZROBIĆ
11- Ranę ogladał moja onkolog,po zobaczeniu wyniku hispa powiedziała
a- Nie potrzebnie to wycinałem
b- Z tego nie zrobi się nowotwór ( nie wiem czy tylko mnie uspakajała
c- Bardzo trudno będzie się to goić
d- Leczenie ona zakończyła i mam to leczyć u dobrego dermatologa lub rodzinnego
12- Jak leczyłem octanisept ale nie systematycznie bo nic nie pomagał
13- Jak było w około bardzo rozwalone hydrocortyzon 2 dni nie dłużej bo się bałem były efekty,mniejsze zaczerwienienie
14- Potem się załamałem i przez miesiąc nie leczyłem to niczym
15- Bardzo ważne !!!!!!!!!! jestem alergikiem !!!!!!!!!!! z powodu oszczędności ( mam rente tylko ) stosowałem Cet algin a potem zyrtex i własnie przez te 3 miesiace stosowałem amertil który nie pomagał dostałego silnego alergicznego a potem bakteryjnego zapalenia zatok i nosa
16- W tym czasie jak nie piłem zyrtex miałem duzo zmian alergicznych bąbli itd. Na skurze klóre poza stosowaniu leku zyrtex ustompiły została tylko ta zagojona rana
17- WAZNE PANI ONKOLOG STWOERDZIŁA ZE MAM POWINACTWO DO PRYSZCZY I INNYCH PASCI
18- NOWOTWORU SKÓRY NIE MIAŁEM NIE MIAŁEM TEŻ STANÓW PRZED NOWOTWPROWYCH
19- MIAŁEM KILKA ZMIAN BARWNIKOWYCH NIE NOWOTWOPROWYCH
20- Niektórzy lekarze straszyli mnie że to mogę dostać sepsy,a nawet w przyszłości może się zrobić rak ( nie wiem czy muwili prawdę
21- Od 3 dni po namowie pani dermatolog która współpracuje z panią krzeczek smaruje to bedicort G,ale rezultatóa. jak na razie brak,lepsze o około 20 ^ zwłaszcza boki
1- Czy z tego może się zrobić nowotwór złosliwy
2- Czy może powstać sepsa
3- Co się stanie jak po Pu roku nie zagoi się
4- Jak do cholery to leczyć
5- Czemu się nie chce goić
Proszę napisać mi jakie maści stosować
Pisze również jakie mam lub mi proponowano
Maści jakie mam w domu lub mam dojąscia
1- Tri derm ( Załawie nowy ) zawsze jest w domu
2- Hydrocoryzon w maści mam zreszta zawsze mam w pogotowiu
3- Alantan nie urzywałem bo zgupłem i nie wiem co mi pomoże
4- Fucidin przepisany przez pania dermatolog przychodni z przychodni nie wykupiony ale recepta ważna
5- Mupirox - polecana przez znajomego chirurga nie urzywany
TERAZ STOSUJE TYLKO BEDICORT G od wczoraj wieczora n
---------------------------------------------------------------------------
Wynik badania hispalogicznego
Rozpoznanie kliniczne
Zmiana skóry uda prawego ( zmiana pojedyńcza podejrzenie egzemy
Opis makroskopowy
Wycinek z skóry 1 *** 0,6 cm 3 przekroje 1 *** cał
Rozpoznanie
Kod Y90.A-1X
Fragment skory z obrazem luszczycopodobnego zapalenia skory (psorisiform dermatitis)
z cechami wtórnej nadinfekcji bakteryjnej
w łączności z danymi klinicznymi
obraz przemawia za zmianą wypryskową
(wyprysk kontaktowy?).
Utkania nowotworu zlosliwego nie stwierdzono.

Zdjecia są na faceboku ( nie trzeba się rejestrować

www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=187333339501491&id=106171284284364&__xts__[0]=68.ARCb_rzXM2vVbuh46zQh6jhCLOiRouSQwsn66BAZMgoRs4iRx1_kD5JLiohdfF3zoLAefNg3UJYMmYvL4RwjgEigmyCxYIu9zI9GcpgofY41qsv3ne892bjuIHhqmhvnQeA8CbgNEAnIOjbWu3EbZ-9ymN61VRuuxs_jYud4KI9psEUOTXADyxSQxGoIs9dKd76QzTyjyR9OooDyEKgPYXYDX4VU9LXe0AesMvRot6JBg3lY9vHKdgT9OIpBTD38UgqAVlIs9hY3hSZuPfYMpAiXLWYDoGMxBoH9HTd263VVto6moUhGQcU6BRPz6ySxssbiv7NCIBtaeiyC2bkixqA&__tn__=-R
Obserwuj wątek
    • sp9tcu Re: boję się 26.09.20, 14:40
      sytuacja się wyjasniłą
      wczoraj byłem u pani dermatolog
      okazało się w środku blizny rany ( usuniecie bez ponownego cięcia niemozliwe )
      zostały dwa szwy
      jeden mały
      drugi bardzo duzy
      dodam że szwy zdejmowała w przychodni pielegniarka
      pod nadzorem mojego lekarza domowego
      gdyż moja pani onkolog poszła na urlop
      1- tyle stresu
      2- tyle nie przespanych nocy
      3- tyle nerwów
      4- tyle kłotni z innymi lekarzami

muj lekarz domowy przwsadził po raz osttani nie bedzie już moim domowym lekarzem
      nie chce zeby mnie mnie leczył
      a co się stanie gdy będe poważnie chory
      nie chce wcześniej umrzeć

co do rany olałem
      czy wytne teraz czy sie skończy covid to jest mało wazne

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka