Dodaj do ulubionych

boję się

19.09.20, 13:50
NIEPOKOI MNIE NIE TA OTOCZKA TYLKO TO CO BYŁO I JEST W ŚRODKU
Wynik na końcu
1- Alergia od urodzenia
2- Ogromna hipochondria usunąłem około 30 zmian z tego 90 % nie potrzebnie bałem się ze to czerniak
3- W maju nagle w ciągu tygodnia dwóch ( raczej kilku dni ),zmiana skórna która nie zeszła i mimo bardzo lekkiego leczenia 2 do 3 dni hydrocortyzon + Trident ( niestety okazało się ze stary ) nie zmniejszała się tylko jak się potarlo o nią to robil się biały proszek ( teraz też ) nawet więcej
4- Poszedłem do byle jakiego dermatologa ( powiedział jak się nie znika to wyciąć
5- Uprosiłem ubłagałem mojego onkologa Chirurga,od razu powiedziała ze będzie się ciężko goiło
6- Wycięto 16 lipca na moje rzyczenie !!!!! ( teraz żałuje to i żal mam tylko do siebie )
7- Do dwóch tygodni do zdjęcia szwóch goiło się ładnie octanisept opatrunek tylko jeden dzień żadnego bulu itd.
8- Po zdjęciu szwóch za jakieś 4 do 5 dni może tydzień ( szwy zdjęto bo sam je widziałem )
a- Zaczęło boleć ból średni trwał 2 do trzech dni
b- Wydzielała się przez około tydzień wydzielina z rany czy ropa czy coś nie wiem raczej nie było krwiste
c- W środku w centrum rany rozeszło się
d- W około tego było bardzo zaczerwienione do 3 centymetrów
e- Rana w środku się rozeszła i robiła się taka buła która pękała i tak 2 do razy po zastosowaniu hydrocortyzonu zaczerwienienie mijało rana robiła się sucha
f- BARDZO WAŻNE PRZED ZABIEGIEM I PO ZABIEGU TE PO POTARCIU POWSTAJE BIAŁY PROSZEK
g- PO OKOŁO TYGODNIU OD ZDJECIA SZWÓCH Kiedyś w nocy zaczęło swedzieć i to sobie rozdrapałem
h- WAŻNE NIEPOKOI MNIE TO CO JEST WSRODKU i czemu się nie goi BARDZO ZACZERWIENIONO – CIEMNA CZERWIEŃ z tego miejsca wylewała się ta wydzielina
9- Pani dermatolog z przychodni na podstawie wyniku his pa i chyba też dostarczyłem zdjęcia bez oosbosiej wizyty przepisała mi na podstawie badania his patologicznego maść fucidin na razie ją nie wykupiłem bo jej nie ufam
10- Według onkologa, dermatologa z która współpracuje pani onkolog NOWOTa.ÓR NIE MOŻE SIĘ ZROBIĆ
11- Ranę ogladał moja onkolog,po zobaczeniu wyniku hispa powiedziała
a- Nie potrzebnie to wycinałem
b- Z tego nie zrobi się nowotwór ( nie wiem czy tylko mnie uspakajała
c- Bardzo trudno będzie się to goić
d- Leczenie ona zakończyła i mam to leczyć u dobrego dermatologa lub rodzinnego
12- Jak leczyłem octanisept ale nie systematycznie bo nic nie pomagał
13- Jak było w około bardzo rozwalone hydrocortyzon 2 dni nie dłużej bo się bałem były efekty,mniejsze zaczerwienienie
14- Potem się załamałem i przez miesiąc nie leczyłem to niczym
15- Bardzo ważne !!!!!!!!!! jestem alergikiem !!!!!!!!!!! z powodu oszczędności ( mam rente tylko ) stosowałem Cet algin a potem zyrtex i własnie przez te 3 miesiace stosowałem amertil który nie pomagał dostałego silnego alergicznego a potem bakteryjnego zapalenia zatok i nosa
16- W tym czasie jak nie piłem zyrtex miałem duzo zmian alergicznych bąbli itd. Na skurze klóre poza stosowaniu leku zyrtex ustompiły została tylko ta zagojona rana
17- WAZNE PANI ONKOLOG STWOERDZIŁA ZE MAM POWINACTWO DO PRYSZCZY I INNYCH PASCI
18- NOWOTWORU SKÓRY NIE MIAŁEM NIE MIAŁEM TEŻ STANÓW PRZED NOWOTWPROWYCH
19- MIAŁEM KILKA ZMIAN BARWNIKOWYCH NIE NOWOTWOPROWYCH
20- Niektórzy lekarze straszyli mnie że to mogę dostać sepsy,a nawet w przyszłości może się zrobić rak ( nie wiem czy muwili prawdę
21- Od 3 dni po namowie pani dermatolog która współpracuje z panią krzeczek smaruje to bedicort G,ale rezultatóa. jak na razie brak,lepsze o około 20 ^ zwłaszcza boki
1- Czy z tego może się zrobić nowotwór złosliwy
2- Czy może powstać sepsa
3- Co się stanie jak po Pu roku nie zagoi się
4- Jak do cholery to leczyć
5- Czemu się nie chce goić
Proszę napisać mi jakie maści stosować
Pisze również jakie mam lub mi proponowano
Maści jakie mam w domu lub mam dojąscia
1- Tri derm ( Załawie nowy ) zawsze jest w domu
2- Hydrocoryzon w maści mam zreszta zawsze mam w pogotowiu
3- Alantan nie urzywałem bo zgupłem i nie wiem co mi pomoże
4- Fucidin przepisany przez pania dermatolog przychodni z przychodni nie wykupiony ale recepta ważna
5- Mupirox - polecana przez znajomego chirurga nie urzywany
TERAZ STOSUJE TYLKO BEDICORT G od wczoraj wieczora n
---------------------------------------------------------------------------
Wynik badania hispalogicznego
Rozpoznanie kliniczne
Zmiana skóry uda prawego ( zmiana pojedyńcza podejrzenie egzemy
Opis makroskopowy
Wycinek z skóry 1 *** 0,6 cm 3 przekroje 1 *** cał
Rozpoznanie
Kod Y90.A-1X
Fragment skory z obrazem luszczycopodobnego zapalenia skory (psorisiform dermatitis)
z cechami wtórnej nadinfekcji bakteryjnej
w łączności z danymi klinicznymi
obraz przemawia za zmianą wypryskową
(wyprysk kontaktowy?).
Utkania nowotworu zlosliwego nie stwierdzono.

Zdjecia są na faceboku ( nie trzeba się rejestrować

www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=187333339501491&id=106171284284364&__xts__[0]=68.ARCb_rzXM2vVbuh46zQh6jhCLOiRouSQwsn66BAZMgoRs4iRx1_kD5JLiohdfF3zoLAefNg3UJYMmYvL4RwjgEigmyCxYIu9zI9GcpgofY41qsv3ne892bjuIHhqmhvnQeA8CbgNEAnIOjbWu3EbZ-9ymN61VRuuxs_jYud4KI9psEUOTXADyxSQxGoIs9dKd76QzTyjyR9OooDyEKgPYXYDX4VU9LXe0AesMvRot6JBg3lY9vHKdgT9OIpBTD38UgqAVlIs9hY3hSZuPfYMpAiXLWYDoGMxBoH9HTd263VVto6moUhGQcU6BRPz6ySxssbiv7NCIBtaeiyC2bkixqA&__tn__=-R
Obserwuj wątek
    • sp9tcu Re: boję się 26.09.20, 14:40
      sytuacja się wyjasniłą
      wczoraj byłem u pani dermatolog
      okazało się w środku blizny rany ( usuniecie bez ponownego cięcia niemozliwe )
      zostały dwa szwy
      jeden mały
      drugi bardzo duzy
      dodam że szwy zdejmowała w przychodni pielegniarka
      pod nadzorem mojego lekarza domowego
      gdyż moja pani onkolog poszła na urlop
      1- tyle stresu
      2- tyle nie przespanych nocy
      3- tyle nerwów
      4- tyle kłotni z innymi lekarzami

muj lekarz domowy przwsadził po raz osttani nie bedzie już moim domowym lekarzem
      nie chce zeby mnie mnie leczył
      a co się stanie gdy będe poważnie chory
      nie chce wcześniej umrzeć

co do rany olałem
      czy wytne teraz czy sie skończy covid to jest mało wazne

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka