Dodaj do ulubionych

Laryngolog - Poznań

24.01.05, 15:33
szukam dobtego laryngologa w poznaniu dla mie i dla dziecka mamy do usumięcia
migdały (podobno) szukam opini dobrego lekarza
Obserwuj wątek
    • Gość: mamsonka Re: Laryngolog - Poznań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.05, 16:49
      Polecam Tobie Dr.Ryglewicza. Usuwał mojej córce w zeszłym roku trzeci migdał i
      byłam bardzo zadowolona. Jako jedyny lekarz, który oglądał moją córkę, nie
      spieszy się z usuwaniem wszystkich migdałów. Jest rzeczowy i wydaje mi się, że
      nie wciska kitów. Moja córka miała też inne problemy np. grzyb w jamie ustnej,
      wszyscy przypisywali antybiotyki co pogarszało sytuację, a Dr Rygleiwcz
      poradizł sobie z tym w sposób mniej inwazyjny. Naprawdę polecam. Mam też fajne
      podejście do dzieci. Nr tel. 0604076906
      • ewa9622 Re: Laryngolog - Poznań 25.01.05, 00:38
        Gość portalu: mamsonka napisał(a):

> Polecam Tobie Dr.Ryglewicza. Usuwał mojej córce w zeszłym roku trzeci migdał
        i
        > byłam bardzo zadowolona. Jako jedyny lekarz, który oglądał moją córkę, nie
        > spieszy się z usuwaniem wszystkich migdałów. Jest rzeczowy i wydaje mi się,
        że
        > nie wciska kitów. Moja córka miała też inne problemy np. grzyb w jamie
        ustnej,
        > wszyscy przypisywali antybiotyki co pogarszało sytuację, a Dr Rygleiwcz
        > poradizł sobie z tym w sposób mniej inwazyjny. Naprawdę polecam. Mam też
        fajne
        > podejście do dzieci. Nr tel. 0604076906
        Wielkie dzięki a gdzie on przyjmuje?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka