Gość: eszek IP: *.chello.pl 04.02.05, 18:48 do jakiego lekarzytny trzeba sie wybrac by sie dowiedzieć czy ma sie normalnie Candide w jamie ustnej? Bo podejrzewam ze mam lub moge miec za dużaom ilość :-/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: natasza Re: candida IP: *.motor.taninet.pl 04.02.05, 18:54 najpierw zrób sobie wymaz z posiewem z gardła i nosa. dopiero z wynikami idz do lekarza, bo inaczej bedzie to tylko gdybanie. Odpowiedz Link Zgłoś