IP: *.chello.pl 04.02.05, 18:48
do jakiego lekarzytny trzeba sie wybrac by sie dowiedzieć czy ma sie normalnie Candide w jamie ustnej? Bo podejrzewam ze mam lub moge miec za dużaom ilość :-/
Obserwuj wątek
    • Gość: natasza Re: candida IP: *.motor.taninet.pl 04.02.05, 18:54
      najpierw zrób sobie wymaz z posiewem z gardła i nosa. dopiero z wynikami idz do
      lekarza, bo inaczej bedzie to tylko gdybanie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka