Gość: Bola
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
08.02.05, 08:01
Po upadku na nartach naderwałam wiazadlo boczne kolana i zerwałam krzyżowe!
lekarze wymyslili zeby czekac az zrosnie sie boczne ok. 4 tyg a pozniej
operacja na krzyzowych! Czy ma to sens? Czy lepiej zajac sie od razu
bocznymi??