IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.05, 08:01
Po upadku na nartach naderwałam wiazadlo boczne kolana i zerwałam krzyżowe!
lekarze wymyslili zeby czekac az zrosnie sie boczne ok. 4 tyg a pozniej
operacja na krzyzowych! Czy ma to sens? Czy lepiej zajac sie od razu
bocznymi??
Obserwuj wątek
    • spector1 Re: Kolano 08.02.05, 16:43
      Gość portalu: Bola napisał(a):

      > Po upadku na nartach naderwałam wiazadlo boczne kolana i zerwałam krzyżowe!
      > lekarze wymyslili zeby czekac az zrosnie sie boczne ok. 4 tyg a pozniej
      > operacja na krzyzowych! Czy ma to sens? Czy lepiej zajac sie od razu
      > bocznymi??


      Tak,ma sens.

      Spector

      • Gość: Bola Re: Kolano IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.05, 11:00
        Dzieki! wciaz slysze sprzeczne opinie jedni chca od razu robic operacje inni
        kaza czekac, ostatnio slyszalam ze operacje robi sie na tzw zdrowa noge! juz
        sama nie wiem co robic
        • Gość: Hans Re: Kolano IP: *.fornfyndet.se 09.02.05, 15:52
          Byl taki sam przypadek w Wloszech dwa lata tremu.Tamtejsi lekarze rowniez
          kazali czekac az sie zrosnie.Po przyjezdzie do Polski lekarze uznali rowniez
          aby czekac.PO zrosnieciu i rehabilktacji dzisiaj kolano funkcjomnuje jak
          talala.Gosciu jezdzi na nartach jak mlodzik.Pzdr.Hans

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka