04.09.05, 15:57
takie pytanie mam czy plemniki rozchodzą sie po materiale czy one skupiaja
się tylkow jednym miejscu?
Obserwuj wątek
    • hippophae Re: plemniki 04.09.05, 16:15
      ...plemniki nie poruszają się samoistnie poza śluzem płodnym w kobiecym ciele.
      • zaba_pelagia Re: plemniki 04.09.05, 17:12
        no, co ty hiphop???
        ja ostatnio jednego znalazłam aż w skarpetce, za witkę go wyciągać musiałam, bo
        się w wełnę wgryzł
        a kilka na kota wskoczyło i szukaj plemnika w sierści!
        • pszczolaasia Re: plemniki 05.09.05, 21:03
          Zaba, ale mam nadzieję, ze sobie poradziłaś???? :DDDDD
          • zaba_pelagia Re: plemniki 06.09.05, 08:24
            unikam kota ;-)
            • pszczolaasia Re: plemniki 06.09.05, 08:34
              się nie dziwię..:DD
        • hippophae :-))) 05.09.05, 22:00


    • wadera3 Re: plemniki 04.09.05, 17:06
      ania.niuniek napisała:

      > takie pytanie mam czy plemniki rozchodzą sie po materiale czy one skupiaja
      > się tylkow jednym miejscu?

      nooo, u mnie to latają jak wściekłe, a jak spadną na podłogę to ich znaleźć pod
      łóżkiem nie można...a w nocy strasznie tupią:))))
      łapiemy ja z moim lubym na okruszki-są na to strasznie łase-wtedy mozna je
      wyłapać-co do jednego....
      • snajper55 Re: plemniki 04.09.05, 19:28
        wadera3 napisała:

        > nooo, u mnie to latają jak wściekłe, a jak spadną na podłogę to ich znaleźć
        > pod łóżkiem nie można...a w nocy strasznie tupią:))))
        > łapiemy ja z moim lubym na okruszki-są na to strasznie łase-wtedy mozna je
        > wyłapać-co do jednego....

        Z tymi okruszkami to świetny pomysł. Ja na te co spadły na podlogę polowałem z
        packą na muchy, ale to strasznie żmudna robota. A te okruszki mozna czymć
        zatruć ?

        S.
        • wadera3 Re: plemniki 04.09.05, 19:43
          taaa, można , nasączyć w zsiadłym mleku-plemniki nie lubią kwaśnego
          środowiska....albo podawać z ogórkiem konserwowym
    • hasanet Re: plemniki 04.09.05, 17:44
      Chyba tak jak mrówki... do końca nie jestem pewna.
      asa
    • ania.niuniek Re: plemniki 04.09.05, 21:20
      hehe uwielbiam zadawac głupie pytania i odpowiedzi dawajcie jeszcze:D
      • wadera3 Re: plemniki 04.09.05, 21:24

        taaa.szczególnie sie "rochodzą"....potem trzeba biegac za nimi z kalpkiem po
        domu i tłuc :DDDDddd

        bo plemniki, jak powszechnie wiadomo, to zwierzeta stadne i trzymaja sie raczej
        w grupie
        jednak poniewaz zostaly wyposazone w 8 par nog, grupy te sa stosunkowo;) luzne
        i chetnie brykaja na przyklad po calym reczniku, wracajac do stada na wieczorny
        posilek oraz spoczynek:)


        jak się to one z witkami chichotać zaczną, to potem już, już małe bez odwołania


        plemniki po materiale zwykle zapier..lają do tego miejsca,
        w którym jest plama z jajecznicy
        jeśli takowej plamy nie ma - zwykle wskakują do lodówki
        • hasanet Re: plemniki 05.09.05, 08:12
          wadera3 napisała:

          > i chetnie brykaja na przyklad po calym reczniku,
          Gdzieś czytałam, że łatwo je zgarnąć wilgotny ręcznik.
          asa
    • gusia40 Re: plemniki 05.09.05, 22:49
      Jeżeli zaczną ci się rozchodzić to łap ich za te cienkie ogonki.Ogonki mają po
      to żeby łatwo powyciągać je z przestrzeni między zębami.
      • snajper55 Re: plemniki 06.09.05, 01:39
        gusia40 napisała:

        > Jeżeli zaczną ci się rozchodzić to łap ich za te cienkie ogonki.Ogonki mają po
        > to żeby łatwo powyciągać je z przestrzeni między zębami.

        Można je za te ogonki wiązać w pęczki.

        S.
      • pszczolaasia Re: plemniki 06.09.05, 08:34
        nie mówicie tego producentom nici dentystycznych bo będą chcieli wykończyć
        wszystkie plemniki!!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka