ania.niuniek 04.09.05, 15:57 takie pytanie mam czy plemniki rozchodzą sie po materiale czy one skupiaja się tylkow jednym miejscu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hippophae Re: plemniki 04.09.05, 16:15 ...plemniki nie poruszają się samoistnie poza śluzem płodnym w kobiecym ciele. Odpowiedz Link Zgłoś
zaba_pelagia Re: plemniki 04.09.05, 17:12 no, co ty hiphop??? ja ostatnio jednego znalazłam aż w skarpetce, za witkę go wyciągać musiałam, bo się w wełnę wgryzł a kilka na kota wskoczyło i szukaj plemnika w sierści! Odpowiedz Link Zgłoś
pszczolaasia Re: plemniki 05.09.05, 21:03 Zaba, ale mam nadzieję, ze sobie poradziłaś???? :DDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
wadera3 Re: plemniki 04.09.05, 17:06 ania.niuniek napisała: > takie pytanie mam czy plemniki rozchodzą sie po materiale czy one skupiaja > się tylkow jednym miejscu? nooo, u mnie to latają jak wściekłe, a jak spadną na podłogę to ich znaleźć pod łóżkiem nie można...a w nocy strasznie tupią:)))) łapiemy ja z moim lubym na okruszki-są na to strasznie łase-wtedy mozna je wyłapać-co do jednego.... Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: plemniki 04.09.05, 19:28 wadera3 napisała: > nooo, u mnie to latają jak wściekłe, a jak spadną na podłogę to ich znaleźć > pod łóżkiem nie można...a w nocy strasznie tupią:)))) > łapiemy ja z moim lubym na okruszki-są na to strasznie łase-wtedy mozna je > wyłapać-co do jednego.... Z tymi okruszkami to świetny pomysł. Ja na te co spadły na podlogę polowałem z packą na muchy, ale to strasznie żmudna robota. A te okruszki mozna czymć zatruć ? S. Odpowiedz Link Zgłoś
wadera3 Re: plemniki 04.09.05, 19:43 taaa, można , nasączyć w zsiadłym mleku-plemniki nie lubią kwaśnego środowiska....albo podawać z ogórkiem konserwowym Odpowiedz Link Zgłoś
hasanet Re: plemniki 04.09.05, 17:44 Chyba tak jak mrówki... do końca nie jestem pewna. asa Odpowiedz Link Zgłoś
ania.niuniek Re: plemniki 04.09.05, 21:20 hehe uwielbiam zadawac głupie pytania i odpowiedzi dawajcie jeszcze:D Odpowiedz Link Zgłoś
wadera3 Re: plemniki 04.09.05, 21:24 taaa.szczególnie sie "rochodzą"....potem trzeba biegac za nimi z kalpkiem po domu i tłuc :DDDDddd bo plemniki, jak powszechnie wiadomo, to zwierzeta stadne i trzymaja sie raczej w grupie jednak poniewaz zostaly wyposazone w 8 par nog, grupy te sa stosunkowo;) luzne i chetnie brykaja na przyklad po calym reczniku, wracajac do stada na wieczorny posilek oraz spoczynek:) jak się to one z witkami chichotać zaczną, to potem już, już małe bez odwołania plemniki po materiale zwykle zapier..lają do tego miejsca, w którym jest plama z jajecznicy jeśli takowej plamy nie ma - zwykle wskakują do lodówki Odpowiedz Link Zgłoś
hasanet Re: plemniki 05.09.05, 08:12 wadera3 napisała: > i chetnie brykaja na przyklad po calym reczniku, Gdzieś czytałam, że łatwo je zgarnąć wilgotny ręcznik. asa Odpowiedz Link Zgłoś
gusia40 Re: plemniki 05.09.05, 22:49 Jeżeli zaczną ci się rozchodzić to łap ich za te cienkie ogonki.Ogonki mają po to żeby łatwo powyciągać je z przestrzeni między zębami. Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: plemniki 06.09.05, 01:39 gusia40 napisała: > Jeżeli zaczną ci się rozchodzić to łap ich za te cienkie ogonki.Ogonki mają po > to żeby łatwo powyciągać je z przestrzeni między zębami. Można je za te ogonki wiązać w pęczki. S. Odpowiedz Link Zgłoś
pszczolaasia Re: plemniki 06.09.05, 08:34 nie mówicie tego producentom nici dentystycznych bo będą chcieli wykończyć wszystkie plemniki!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś