Dodaj do ulubionych

Poparzenie

07.02.06, 00:47
Od małego mam dość duże blizny po poparzeniu wrzątkiem na klatce
piersiowej(ok. 15x5 cm). Miałem w tym miejscu przeszczepianą skórę z uda i
teraz okropnie to wygląda. W okolicach prawego obojczyka skóra jest strasznie
pomarszczona. Czy istnieje jakiś zabieg, operacja plastyczna, lub coś innego
czym dało by się te blizny usunąć? Jeżeli tak to ile konkretnie by to
kosztowało? I czy po takim zabiegu/operacji wyglądałoby to normalnie, tzn. tak
jak normalna skóra, która nigdy nie była poparzona? Bardzo zależy mi na tym,
żeby to usunąć, ponieważ z takim czymś wstyd się pokazać na basenie, w szatni,
etc. Pozdrawiam, Maciek.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka