04.03.06, 20:00
Ostatnio odkrylem na mojej szyi po prawej stronie niedaleko ucha taki miesien
czy cos, nie wiem jak to nazwac, po lewej stronie nie mam takiego czegos nie
wiem czy to wczesniej mialem. macie takie cos?
Obserwuj wątek
    • yaya1 Re: pytanie.. 04.03.06, 21:05
      przypomina mi to takie cos jak ziarnko grochu
    • yaya1 Re: pytanie.. 04.03.06, 22:21
      Prosze o odpowiedz ;/
      • liina Re: pytanie.. 04.03.06, 22:26
        To wezeł chlonny.
    • eeela Re: pytanie.. 04.03.06, 22:27
      No macam i macam, i rzeczywiscie mam na szyi po prawej stronie jakis miesien.
      • formaprzetrwalnikowa Re: pytanie.. 04.03.06, 22:32
        a ja mam węzeł. a nawet kilka. a im bardziej macam, tym bardziej go czuje, w
        przeciwienstwie do prosiaczka, któy zaglądał do puchatka.
        a może to nie węzeł tylko..
        Obcy??
        !
        • yaya1 Re: pytanie.. 04.03.06, 22:37
          jesli to wezel chlonny to super.. poczytalem na tym forum o tym teraz zaczynam
          sie bac :/
    • yaya1 Re: pytanie.. 05.03.06, 10:52
      nie wiem co mam robic, wykrylem pare dni temu, teraz wydaje mi sie mniejszy
      dodam ze mam problemy z zebami itd, ostatnio bylem pare razy chory
      • eeela Re: pytanie.. 05.03.06, 12:28
        A do lekarza na wizyte umowiles sie? Czy tylko na forum pytasz?
      • silvermane Re: pytanie.. 05.03.06, 13:39
        Powiększenie węzłów chłonnych jest normalnym objawem w niektórych chorobach -
        ale oczywiście nie należy tego bagatelizować, jeśli się utrzymuje.

        BTW węzły chłonne są też na karku i pod pachami, sprawdź je.
        • yaya1 Re: pytanie.. 05.03.06, 14:25
          tam nic nie czuje
    • yaya1 Re: pytanie.. 05.03.06, 16:02
      Mam jeszcze takie pytanie, jak u was wygladaja powiekszone wezly chlonne? na
      szyi, widac je? jakies opuchniete to jest czy nie? pare dni temu moj byl
      duuuuzy, teraz wydaje mi sie maly, jakby kawalek grubszej zyly, jak wasze
      wygladaja? troche sie tym niepokoje czytajac inne tematy a do lekarza wstyd isc
      bo 2 miechy temu bylem pare razy z powodu refluksu, czuje sie dobrze mam tylko
      troche nos zatkany
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka