yaya1 04.03.06, 20:00 Ostatnio odkrylem na mojej szyi po prawej stronie niedaleko ucha taki miesien czy cos, nie wiem jak to nazwac, po lewej stronie nie mam takiego czegos nie wiem czy to wczesniej mialem. macie takie cos? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yaya1 Re: pytanie.. 04.03.06, 21:05 przypomina mi to takie cos jak ziarnko grochu Odpowiedz Link Zgłoś
eeela Re: pytanie.. 04.03.06, 22:27 No macam i macam, i rzeczywiscie mam na szyi po prawej stronie jakis miesien. Odpowiedz Link Zgłoś
formaprzetrwalnikowa Re: pytanie.. 04.03.06, 22:32 a ja mam węzeł. a nawet kilka. a im bardziej macam, tym bardziej go czuje, w przeciwienstwie do prosiaczka, któy zaglądał do puchatka. a może to nie węzeł tylko.. Obcy?? ! Odpowiedz Link Zgłoś
yaya1 Re: pytanie.. 04.03.06, 22:37 jesli to wezel chlonny to super.. poczytalem na tym forum o tym teraz zaczynam sie bac :/ Odpowiedz Link Zgłoś
yaya1 Re: pytanie.. 05.03.06, 10:52 nie wiem co mam robic, wykrylem pare dni temu, teraz wydaje mi sie mniejszy dodam ze mam problemy z zebami itd, ostatnio bylem pare razy chory Odpowiedz Link Zgłoś
eeela Re: pytanie.. 05.03.06, 12:28 A do lekarza na wizyte umowiles sie? Czy tylko na forum pytasz? Odpowiedz Link Zgłoś
silvermane Re: pytanie.. 05.03.06, 13:39 Powiększenie węzłów chłonnych jest normalnym objawem w niektórych chorobach - ale oczywiście nie należy tego bagatelizować, jeśli się utrzymuje. BTW węzły chłonne są też na karku i pod pachami, sprawdź je. Odpowiedz Link Zgłoś
yaya1 Re: pytanie.. 05.03.06, 16:02 Mam jeszcze takie pytanie, jak u was wygladaja powiekszone wezly chlonne? na szyi, widac je? jakies opuchniete to jest czy nie? pare dni temu moj byl duuuuzy, teraz wydaje mi sie maly, jakby kawalek grubszej zyly, jak wasze wygladaja? troche sie tym niepokoje czytajac inne tematy a do lekarza wstyd isc bo 2 miechy temu bylem pare razy z powodu refluksu, czuje sie dobrze mam tylko troche nos zatkany Odpowiedz Link Zgłoś