07.03.06, 21:50
mój mąż od pewnego czasu ma czkawkę a przeważnie po wypici większej ilości
gorzałki czkawka trwa nawet 2-3 dni z małymi przerwami. czy ktoś wie jak się
tego pozbyć lub gdzie się udać. w aptekach niema na to leku. czy może to być
problem z sercem?
Obserwuj wątek
    • js.2 Re: czkawka 08.03.06, 08:54
      Istotne jest czym odbija się mężowi ?
      Bo jeśli po :
      - żytniej odbija się zbożem
      - winie Samuraj - siarką
      - adwokacie - horrendalnymi rachunkami
      - żubrówce - moczem zwierząt kopytnych
      wszystko jest ok !
    • mag401 Re: czkawka 08.03.06, 10:15
      alicjakus1 napisała:

      > mój mąż od pewnego czasu ma czkawkę a przeważnie po wypici większej ilości
      > gorzałki czkawka trwa nawet 2-3 dni z małymi przerwami. czy ktoś wie jak się
      > tego pozbyć lub gdzie się udać. w aptekach niema na to leku. czy może to być
      > problem z sercem?
      wszystko wskazuj na silne uszkodzenie wątroby

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka