alicjakus1
07.03.06, 21:50
mój mąż od pewnego czasu ma czkawkę a przeważnie po wypici większej ilości
gorzałki czkawka trwa nawet 2-3 dni z małymi przerwami. czy ktoś wie jak się
tego pozbyć lub gdzie się udać. w aptekach niema na to leku. czy może to być
problem z sercem?