Dodaj do ulubionych

Hypoacusis conductiva

06.04.06, 07:33
Hypoacusis conductiva oraz Hypertrophia tonsillae tertiae, taką diagnoze
postawiono mojemu dziecku, czy moża gdzieś o tym szerzej sie dowiedzieć i co
to wogóle jest?
Obserwuj wątek
    • eksperci_psps Re: Hypoacusis conductiva 06.04.06, 21:12

      > co to wogóle jest?

      To jest rozpoznanie napisane w języku łacińskim.

      > Hypoacusis conductiva oraz Hypertrophia tonsillae tertiae

      Niedosłuch przewodzeniowy, przerost migdałka gardłowego ("trzeciego")

      > czy moża gdzieś o tym szerzej sie dowiedzieć

      Najlepiej wszystkie pytania dotyczące tego rozpoznania, stanu KONKRETNEGO
      Dziecka, zadać LEKARZOWI, który to rozpoznanie ustalił.
      Proszę nie oczekiwać, że ktoś "zaocznie" dokona konsultacji wirtualnej stanu
      Pacjenta bez badania przedmiotowego na forum.

      • badkowski Re: Hypoacusis conductiva 07.04.06, 08:34
        Oczywiście ze tego nie oczekuje, jednak chcialbym, cos wiecej poczytac, przed
        wizyta u lekarza, jak bede znal szerzej temat, bede wiecej wiedziec o co pytac.
        Teraz juz wiem co to znaczy i moge poszukac. Dziekuje bardzo za odpowiedz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka