badkowski 06.04.06, 07:33 Hypoacusis conductiva oraz Hypertrophia tonsillae tertiae, taką diagnoze postawiono mojemu dziecku, czy moża gdzieś o tym szerzej sie dowiedzieć i co to wogóle jest? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
eksperci_psps Re: Hypoacusis conductiva 06.04.06, 21:12 > co to wogóle jest? To jest rozpoznanie napisane w języku łacińskim. > Hypoacusis conductiva oraz Hypertrophia tonsillae tertiae Niedosłuch przewodzeniowy, przerost migdałka gardłowego ("trzeciego") > czy moża gdzieś o tym szerzej sie dowiedzieć Najlepiej wszystkie pytania dotyczące tego rozpoznania, stanu KONKRETNEGO Dziecka, zadać LEKARZOWI, który to rozpoznanie ustalił. Proszę nie oczekiwać, że ktoś "zaocznie" dokona konsultacji wirtualnej stanu Pacjenta bez badania przedmiotowego na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
badkowski Re: Hypoacusis conductiva 07.04.06, 08:34 Oczywiście ze tego nie oczekuje, jednak chcialbym, cos wiecej poczytac, przed wizyta u lekarza, jak bede znal szerzej temat, bede wiecej wiedziec o co pytac. Teraz juz wiem co to znaczy i moge poszukac. Dziekuje bardzo za odpowiedz. Odpowiedz Link Zgłoś