misiu1978 15.02.03, 11:39 3 tyg temu odkrylem guzek w okolicach jadra? czy ktos sie z czyms takim spotkal, co to moze byc i od czego? jakie badania zrobic? a moze to zylak? poradzcie mi cos, pocieszcie.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Artur Re: guzek IP: *.ss.shawcable.net 15.02.03, 13:35 Wszelkie guzki w obrebie jadra. Zwlaszcza te, ktore sie dopiero co pojawily wymagaja szybkiej diagnostyki lekarskiej. Im szybciej tym lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś