15.02.03, 11:39
3 tyg temu odkrylem guzek w okolicach jadra? czy ktos sie z czyms takim
spotkal, co to moze byc i od czego? jakie badania zrobic? a moze to zylak?
poradzcie mi cos, pocieszcie..
Obserwuj wątek
    • Gość: Artur Re: guzek IP: *.ss.shawcable.net 15.02.03, 13:35
      Wszelkie guzki w obrebie jadra. Zwlaszcza te, ktore sie dopiero co pojawily
      wymagaja szybkiej diagnostyki lekarskiej. Im szybciej tym lepiej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka