tomix1993 25.10.06, 20:55 Mam problem mam jednego sutka dużo większego od drugiegi mam 13 lat więc sie chyba jeszcze wyrówna. Mam fobie na tym punkcie poradzcie mi.Prosze Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dida29 Re: Duże sutki 27.10.06, 10:58 powiedz o tym mamie<jelsi jeszcze nie wie>i pojdz znia do lekarz, niech zbada ci piersi..nie martw sie jednak, bo roznice w budowie piersi ma wielee kobier.moja siostra ma tez jednego sutka wiekszego od drugiego//tazke jest to jak najnbardziej normalne, ..mimo to mozesz piersi zbadac u lekarza..[pozdrwaimmm Odpowiedz Link Zgłoś