Dodaj do ulubionych

Duże sutki

25.10.06, 20:55
Mam problem mam jednego sutka dużo większego od drugiegi mam 13 lat więc sie
chyba jeszcze wyrówna. Mam fobie na tym punkcie poradzcie mi.Prosze
Obserwuj wątek
    • dida29 Re: Duże sutki 27.10.06, 10:58
      powiedz o tym mamie<jelsi jeszcze nie wie>i pojdz znia do lekarz, niech zbada ci
      piersi..nie martw sie jednak, bo roznice w budowie piersi ma wielee kobier.moja
      siostra ma tez jednego sutka wiekszego od drugiego//tazke jest to jak
      najnbardziej normalne, ..mimo to mozesz piersi zbadac u lekarza..[pozdrwaimmm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka