07.11.06, 13:16
witam
dopadl mnie katar
juz jem sobie antybiotyk
ale katar sie nie poddaje :(
bardzo od kataru boli mnie lewa czesc glowy wlasciwie skron, za lewym okiem w
srodku, ucho itd i okolice tabletki p.bolowe nie bardzo pomagaja a nie moge
kaszlec bo wlasnie w momencie kaszlu mi tam wszystko rozsadza i bol jest nie
do zniesienia jak dla mnie (mam b. niski prog odpornosci na bol) i nie wiem
co mam zrobic w momencie kaszlniecia wzrasta cisnienie i to powoduje bol nie
wiem co mam zrobic cirrusy i inne swinstwa nie pomagaja a jak zapodaje
sinupred to mnie kaszel meczy i robi sie bledne kolo
Obserwuj wątek
    • 5_monika Re: katar 07.11.06, 13:40
      sinupret jest właśnie wykrztuśny, działa też nsa zatoki a masz jak widać ich
      zapalenie.U mnie przeszło po kilku dniach, nie brałam tabletek.
    • to_jaaa Re: katar 07.11.06, 14:05
      antybiotyk na katar?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka