Dodaj do ulubionych

Wywalony brzuch

30.08.07, 20:06
Moze ktos moglby mi pomoc,mam problem z moi wiecznie wywalonym
brzuchem.Wystarczy ze napije sie wody nie wspamne juz o objedzie.Dla
mnie to koszmar bo ciagle mam problem z noszeniem ubran bo jestem
szczupla a wszystko mnie gniecie na brzuchu.Prosze o pomoc,pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • homard Re: Wywalony brzuch 05.09.07, 22:56
      Na kilka dni wywal wszystkie produkty wysoko weglowoaneowe(ryz,
      chleb ziemnikai, makaron), a potem wprowadzaj powoli tez zdrowe
      pełnoziarniste nie przesadzajac z iloscia wiecej mieska chudego i
      nabiału chudego oraz warzyw...na wadze nie stracisz prawie wcale a
      brzuch jakby nie z tego zestawu:-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka