ahellos
30.08.07, 20:06
Moze ktos moglby mi pomoc,mam problem z moi wiecznie wywalonym
brzuchem.Wystarczy ze napije sie wody nie wspamne juz o objedzie.Dla
mnie to koszmar bo ciagle mam problem z noszeniem ubran bo jestem
szczupla a wszystko mnie gniecie na brzuchu.Prosze o pomoc,pozdrawiam