Dodaj do ulubionych

Problem z nadwagą :(((

24.08.08, 21:44
Mam 16 lat 160 zwrostu i waże 67 :((( Nie jem duzo ale za to nadrabiam słodyczami :( co zrobic zeby to zrzocic ?? Pomocy:( Jakas dieta czy cos zalezy mi na czasie pprzystosuje sie do wszystkiego tylko napiszcie dokładie co i jak... bo nie iwem jak sie do tego zabrac ... Prosze
Obserwuj wątek
    • josk25 Re: Problem z nadwagą :((( 24.08.08, 21:57
      Natalko, po co te slodycze? :/ przede wszytskim odstaw je, to jest
      pierwszy krok, resztę napiszą osoby, które znają się na rzeczy :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka