Dodaj do ulubionych

mimowolne zachowania

13.11.08, 10:38
Witam. Niedawno znajoma zwróciła mi uwagę, że dudnie palcami po stole. Nie
byłem świadomy tego, że to robię. Zacząłem zauważać też inne czynności, które
wcześniej wykonywałem mimowolnie jak np. drapanie się po głowie czy szybkie
tupanie nogą. Kilka lat temu miałem dosyć długi epizod z amfetaminą, na
szczęście udało mi się wyjść z nałogu. Zacząłem się jednak zastanawiać, czy to
możliwe żeby te czynności były jakoś związane z byłym nałogiem. Czy ktoś
zauważył kiedyś u siebie zachowania tego typu?
Obserwuj wątek
    • casgasras Re: mimowolne zachowania 13.11.08, 11:37
      Stary...to nerwica jest. Musisz iść do psychologa, który Cie wyśle do
      psychiatry, który Ci przypisze leki, które Cie omamią i nerwicy nie będzie. Jak
      tego nie zrobisz to włosy zacznął Ci wrastać do mózgu i rozsadzać Twój płat
      czołowy, lepiej więc idź do lekarza:D
        • breakprison Re: mimowolne zachowania 13.11.08, 12:46
          hmm...Ja też staram się dbać o swoje zdrowie, nawet sam sobie kupiłem jakieś
          tabletki, ale to raczej nie związane ze zdrowiem, ale z obawą o moją sprawność
          seksualną. Byłem poprostu na rozmowie z lekarzem, który powiedział, że mam
          lekkie nadciśnienie oraz poczęstował mnie garstką informacji, mianowicie- że
          nadciśnienie powoduje zaburzenia erekcji:/:/:/ Nie wiem dlaczego się o tym nie
          trąbi w mediach, bo okazuje się że nawet niewielkie nadciśnienie ma wpływ na
          nasz organizm. Duże to zawał a mniejsze to zaburzenia wzwodu:/ W każdym razie
          kupiłem sobie proficar, to taki środek co zapobiega problemom z sercem, to
          wydatek rzędu 5 zł więc dziwię się, że tak mało osób go stosuje. Przydałaby się
          jakaś kampania społeczna uświadamiająca takie rzeczy. Możnaby to wrzucić zamiast
          tańca na lodzie:)
            • uskalada Re: mimowolne zachowania 14.11.08, 10:19
              ważniejsze to może i są, ale zastanów się. Mamy kampanie np. tą z rakiem szyjki
              macicy dzięki czemu ludzie są bardziej świadomi jak zapobiegać tej chorobie. Nie
              znam jednak zbyt wielu osób, które mają świadomość skąd się biorą zaburzenia
              erekcji i jak im przeciwdziałać. A przecież rak szyjki macicy dotyczy jedynie
              jakiegoś 1% kobiet, a ED koło 40% mężczyzn po 40stce. Rozumiem,że problem jest
              mniejszy, ale za to częstszy. Kampania by się więc przydała.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka