tribald
10.12.03, 12:24
dwa tygodnie temu wykręcono mi rękę. od tamtej pory odczuwam ból w
nadgarstku,ale nie jest spuchnięta ani nie mam żadnych siniaków.Boli mnie gdy
zginam rękę.Czy to może byc coś poważnego? czy powinnam iść do lekarza, czy
to normalne zeby ręka mnie bolała przez tak dłudi czas?