Dodaj do ulubionych

POWAŻNA SPRAWA Z RĘKĄ

10.12.03, 12:24
dwa tygodnie temu wykręcono mi rękę. od tamtej pory odczuwam ból w
nadgarstku,ale nie jest spuchnięta ani nie mam żadnych siniaków.Boli mnie gdy
zginam rękę.Czy to może byc coś poważnego? czy powinnam iść do lekarza, czy
to normalne zeby ręka mnie bolała przez tak dłudi czas?
Obserwuj wątek
    • Gość: a. Re: POWAŻNA SPRAWA Z RĘKĄ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.03, 13:35
      Prawdopodobnie jest po prostu nadwyrezona. Z moich doswiadczen wynika, ze
      odczuwac to mozesz kilka tygodni. Ale jak nie bedzie sie nawet zmniejszalo, to
      chyba warto sie przejsc do lekarza - pewnie dostaniesz jakas masc albo cos
      takiego.

      Pozdrawiam
      a.
    • Gość: Teresa Re: POWAŻNA SPRAWA Z RĘKĄ IP: *.devs.ac-net.pl 10.12.03, 13:41
      u mnie -przy skreceniu kolana- zaaplikowano 2 tygodnie gipsu
    • Gość: Marianka Re: POWAŻNA SPRAWA Z RĘKĄ IP: *.crowley.pl 10.12.03, 14:41
      Do ortopedy natychmiast marsz! :) Ze stawami nie ma żartów - mówi Ci to
      weteranka stawowa (rok temu zwichnięty staw łokciowy; obecnie w oczekiwaniu na
      przeszczep ścięgna w miejsce więzadła w stawie kolanowym, po upadku na
      nartach).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka