Gość: ewa IP: *.zab.cdp.pl / *.kat.cdp.pl 16.12.03, 15:16 Czy wartość pulsu 123 mieści się w normie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: felczer Re: puls IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.12.03, 15:25 co ty pleciez do 80 norma chyba ze jestes po wysilku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: puls IP: *.zab.cdp.pl / *.kat.cdp.pl 16.12.03, 15:32 nie nie jestem po wysiłku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artur Re: puls IP: *.sasknet.sk.ca 16.12.03, 16:24 Jezeli to wartosc spoczynkowa, utrzymuje sie dlugo i nie jest zwiazana ze szczegolnym stresem to praca serca jest sporo za szybka. Moze byc wiele powodow takiego stanu i wymagaja one diagnostyki raczej szybciej niz pozniej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pep Re: puls IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.03, 17:03 Jutro kochana zaraz do kardiologa.trzymaj sie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artur Re: puls IP: *.sasknet.sk.ca 16.12.03, 17:07 Moze jednak na poczatek zwykly lekarz domowy. Kardiolog leczy serce a my nie wiemy jeszcze czy problemem jest wlasnie serce czy cos innego. Odpowiedz Link Zgłoś