IP: *.zab.cdp.pl / *.kat.cdp.pl 16.12.03, 15:16
Czy wartość pulsu 123 mieści się w normie?
Obserwuj wątek
    • Gość: felczer Re: puls IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.12.03, 15:25
      co ty pleciez do 80 norma chyba ze jestes po wysilku
    • Gość: ewa Re: puls IP: *.zab.cdp.pl / *.kat.cdp.pl 16.12.03, 15:32
      nie nie jestem po wysiłku
    • Gość: Artur Re: puls IP: *.sasknet.sk.ca 16.12.03, 16:24
      Jezeli to wartosc spoczynkowa, utrzymuje sie dlugo i nie jest zwiazana ze
      szczegolnym stresem to praca serca jest sporo za szybka. Moze byc wiele powodow
      takiego stanu i wymagaja one diagnostyki raczej szybciej niz pozniej.
      • Gość: pep Re: puls IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.03, 17:03
        Jutro kochana zaraz do kardiologa.trzymaj sie.
        • Gość: Artur Re: puls IP: *.sasknet.sk.ca 16.12.03, 17:07
          Moze jednak na poczatek zwykly lekarz domowy. Kardiolog leczy serce a my nie
          wiemy jeszcze czy problemem jest wlasnie serce czy cos innego.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka