Dodaj do ulubionych

przypominam o zdjeciach na strone;-)

20.09.05, 11:39
o ile oczywiscie ktos chce, by na naszej forumowej stronie zaistnialo zdjecie
jego dziecka to bardzo prosilabym o przeslanie do mnie na adres gazetowy
(najlepiej w formacie 800x600) i juz wink))
Obserwuj wątek
    • pikola2 Re: przypominam o zdjeciach na strone;-) 20.09.05, 11:58
      juz sie robiwink)
    • madziulec i o dopisywaniu sie do watku kto jest kim... 20.09.05, 12:21
      Bo nic nie wiemy o sobie wink
      • mami7 Re: i o dopisywaniu sie do watku kto jest kim... 20.09.05, 13:23
        Znowu bez przesady, że nic wink))
        A kiedyś były zapedy, żeby się spotkac i umarły śmiercia naturalną.


        • madziulec Re: i o dopisywaniu sie do watku kto jest kim... 20.09.05, 13:24
          No mozna razem pojsc w sobote w Ecco walkathlon wink)
          szczytny cel wink))
          • mami7 Re: i o dopisywaniu sie do watku kto jest kim... 20.09.05, 13:28
            No ja odpadam, bo mo moje dziecko nie ma w czym pójśc. Buty musimy kupić!!!, a w ząb nie ma kiedy wink))
            • madziulec Re: i o dopisywaniu sie do watku kto jest kim... 20.09.05, 13:37
              No taki szczytny cel.. Kochana .. Trasa najkrotsza.. 3 km....
              (kusze jak moge...)
              • aagulek link? 20.09.05, 13:42
                Magda, a moze byc link?Magdula sie tak zmienia ze co chwila musialabym
                aktualizacje wysylac, a tak foty sa w miare na biezaco, jesli taki to jest
                ponizej, pozdrawiam,Agnieszka
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=26099205&a=28899794
                • madziulec Re: link? 20.09.05, 13:52
                  ja i tak wstawiam pod imie linka wink wiec nie ma problemu wink - nie ma po
                  prostu klopotu czy stawie linka do strony na ktorej umieszcze zdjecie czy tez
                  strony do forum Zobaczcie wink)))
              • mami7 Re: i o dopisywaniu sie do watku kto jest kim... 20.09.05, 13:47
                Mgda, on ma tylko sandały wink jak spadnie kolejny deszcz, nie chcę kolejnego kataru, bo tak skończyły się zeszłotygodniowe bieganiny po kałużach.
                Szczytny, szczytny cel, polecam skoro sama jesteś wink)))
                My pobiegamy po sklepach, a potem jakimś parku, jak pogoda sie utrzyma.
                • ziuta74 Re: i o dopisywaniu sie do watku kto jest kim... 20.09.05, 14:10
                  mami a propos butow wejdz na www.ebay.de i zobacz po ile sa tam nowe buty
                  naturino. jestem w szoku. zamowilam juz 2 pary i czekam na paczke. jak sie
                  okaze ze to nie sciema, to chyba bede heavy userem.
                  w zolnierskich slowach mozna kupic nowki naturino za 50zeta plus przesylka ca.
                  40zeta. wychodzi znacznie taniej niz u nas
                  powodzenia!
                  • mami7 Ziuta 20.09.05, 14:16
                    Super, a jak długo się czeka na przesyłkę?
                    I najpierw musiałabym znaleźc gdzies tutaj i poprzymierzać...
                    • ziuta74 Re: Ziuta 20.09.05, 14:57
                      wiesz co, ja zadalam pytanie sprzedajacemu jaka jest dlugosc buta wewnatrz.
                      wlasnie nie wiem ile sie czeka na przesylke bo dzis zaplacilam i sama jestem
                      ciekawa kiedy i co dostane?
                      dam znac, ale pewnie przed weekendem sie nie wyrobiewink
                      • agatkar1 Re: Ziuta 21.09.05, 13:13
                        Madziu, dzięki, niesamowicie szybko zamieściłaś zdjęcia!
                        • madziulec Re: Ziuta 21.09.05, 13:21
                          Ale ostatnio mialam spore zaleglosci w aktualizacji spisu...
                          i znow mam wink))
    • dorkapoz Re: przypominam o zdjeciach na strone;-) 21.09.05, 13:24
      rzeczywiści błyskawicznie z tymi zdjęciami. pozdrowienia z Poznania
      • agatkar1 Re: przypominam o zdjeciach na strone;-) 21.09.05, 13:34
        Madziu, możesz uzupełnić, mieszkamy w Koninie, a Jagódka niestety ma już
        refluksy po obu stronach II/III st.
    • dorkapoz Re: przypominam o zdjeciach na strone;-) 21.09.05, 13:43
      JA TEŻ POPROSZĘ JESZCZE O WPISANIE W CHOROBACH: NAWRACAJĄCy ZUM. my jesteśmy na
      początku leczenia.
      • madziulec co do uzupelnien... 21.09.05, 13:59
        Juz zrobione wink
        • pikola2 Re: co do uzupelnien... 23.09.05, 10:58
          Madziula uzupelniam wpis:
          Reflux I stopnia lewostronny
          prosze daj znac czy dotarlo do ciebie zdjecie malego?wysylalam we wtorek.
          dzieki i pozdrawiam
          • madziulec Re: co do uzupelnien... 23.09.05, 11:12
            Nie mam ;-( nie dotarlo. Wyslij jeszcez raz to przy okazji uzupelnie i to.
            • aagulek Re: co do uzupelnien... 23.09.05, 15:22
              Magda, a moge prosic o zrobienie linku do fotek Magduli?
              pozniej,pozdrawiam,Agnieszka

              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=26099205&v=2&s=0
              • madziulec Re: co do uzupelnien... 23.09.05, 15:26
                Oj zameczycie mnie, ale juz gotowe wink)) Zaraz jak popatrzysz na strone to
                bedzie widac
                • aagulek Re: co do uzupelnien... 23.09.05, 17:47
                  no przeciez ktos musi, skoro Myszola wydalas w swiat wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka