madziulec 20.09.05, 11:39 o ile oczywiscie ktos chce, by na naszej forumowej stronie zaistnialo zdjecie jego dziecka to bardzo prosilabym o przeslanie do mnie na adres gazetowy (najlepiej w formacie 800x600) i juz )) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
madziulec i o dopisywaniu sie do watku kto jest kim... 20.09.05, 12:21 Bo nic nie wiemy o sobie Odpowiedz Link
mami7 Re: i o dopisywaniu sie do watku kto jest kim... 20.09.05, 13:23 Znowu bez przesady, że nic )) A kiedyś były zapedy, żeby się spotkac i umarły śmiercia naturalną. Odpowiedz Link
madziulec Re: i o dopisywaniu sie do watku kto jest kim... 20.09.05, 13:24 No mozna razem pojsc w sobote w Ecco walkathlon ) szczytny cel )) Odpowiedz Link
mami7 Re: i o dopisywaniu sie do watku kto jest kim... 20.09.05, 13:28 No ja odpadam, bo mo moje dziecko nie ma w czym pójśc. Buty musimy kupić!!!, a w ząb nie ma kiedy )) Odpowiedz Link
madziulec Re: i o dopisywaniu sie do watku kto jest kim... 20.09.05, 13:37 No taki szczytny cel.. Kochana .. Trasa najkrotsza.. 3 km.... (kusze jak moge...) Odpowiedz Link
aagulek link? 20.09.05, 13:42 Magda, a moze byc link?Magdula sie tak zmienia ze co chwila musialabym aktualizacje wysylac, a tak foty sa w miare na biezaco, jesli taki to jest ponizej, pozdrawiam,Agnieszka forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=26099205&a=28899794 Odpowiedz Link
madziulec Re: link? 20.09.05, 13:52 ja i tak wstawiam pod imie linka wiec nie ma problemu - nie ma po prostu klopotu czy stawie linka do strony na ktorej umieszcze zdjecie czy tez strony do forum Zobaczcie ))) Odpowiedz Link
mami7 Re: i o dopisywaniu sie do watku kto jest kim... 20.09.05, 13:47 Mgda, on ma tylko sandały jak spadnie kolejny deszcz, nie chcę kolejnego kataru, bo tak skończyły się zeszłotygodniowe bieganiny po kałużach. Szczytny, szczytny cel, polecam skoro sama jesteś ))) My pobiegamy po sklepach, a potem jakimś parku, jak pogoda sie utrzyma. Odpowiedz Link
ziuta74 Re: i o dopisywaniu sie do watku kto jest kim... 20.09.05, 14:10 mami a propos butow wejdz na www.ebay.de i zobacz po ile sa tam nowe buty naturino. jestem w szoku. zamowilam juz 2 pary i czekam na paczke. jak sie okaze ze to nie sciema, to chyba bede heavy userem. w zolnierskich slowach mozna kupic nowki naturino za 50zeta plus przesylka ca. 40zeta. wychodzi znacznie taniej niz u nas powodzenia! Odpowiedz Link
mami7 Ziuta 20.09.05, 14:16 Super, a jak długo się czeka na przesyłkę? I najpierw musiałabym znaleźc gdzies tutaj i poprzymierzać... Odpowiedz Link
ziuta74 Re: Ziuta 20.09.05, 14:57 wiesz co, ja zadalam pytanie sprzedajacemu jaka jest dlugosc buta wewnatrz. wlasnie nie wiem ile sie czeka na przesylke bo dzis zaplacilam i sama jestem ciekawa kiedy i co dostane? dam znac, ale pewnie przed weekendem sie nie wyrobie Odpowiedz Link
agatkar1 Re: Ziuta 21.09.05, 13:13 Madziu, dzięki, niesamowicie szybko zamieściłaś zdjęcia! Odpowiedz Link
madziulec Re: Ziuta 21.09.05, 13:21 Ale ostatnio mialam spore zaleglosci w aktualizacji spisu... i znow mam )) Odpowiedz Link
dorkapoz Re: przypominam o zdjeciach na strone;-) 21.09.05, 13:24 rzeczywiści błyskawicznie z tymi zdjęciami. pozdrowienia z Poznania Odpowiedz Link
agatkar1 Re: przypominam o zdjeciach na strone;-) 21.09.05, 13:34 Madziu, możesz uzupełnić, mieszkamy w Koninie, a Jagódka niestety ma już refluksy po obu stronach II/III st. Odpowiedz Link
dorkapoz Re: przypominam o zdjeciach na strone;-) 21.09.05, 13:43 JA TEŻ POPROSZĘ JESZCZE O WPISANIE W CHOROBACH: NAWRACAJĄCy ZUM. my jesteśmy na początku leczenia. Odpowiedz Link
pikola2 Re: co do uzupelnien... 23.09.05, 10:58 Madziula uzupelniam wpis: Reflux I stopnia lewostronny prosze daj znac czy dotarlo do ciebie zdjecie malego?wysylalam we wtorek. dzieki i pozdrawiam Odpowiedz Link
madziulec Re: co do uzupelnien... 23.09.05, 11:12 Nie mam ;-( nie dotarlo. Wyslij jeszcez raz to przy okazji uzupelnie i to. Odpowiedz Link
aagulek Re: co do uzupelnien... 23.09.05, 15:22 Magda, a moge prosic o zrobienie linku do fotek Magduli? pozniej,pozdrawiam,Agnieszka forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=26099205&v=2&s=0 Odpowiedz Link
madziulec Re: co do uzupelnien... 23.09.05, 15:26 Oj zameczycie mnie, ale juz gotowe )) Zaraz jak popatrzysz na strone to bedzie widac Odpowiedz Link
aagulek Re: co do uzupelnien... 23.09.05, 17:47 no przeciez ktos musi, skoro Myszola wydalas w swiat Odpowiedz Link