katarzyna251
24.04.06, 18:11
Witam wszystkich, niedawno zlozylam podanie o prace do jednej szkoly. O dziwo
odpowiedz niemal natychmiast- 22 godziny i wychowawstwo. Wiem, ze dla
niektorych to nienormalne, ale ja nie chce ani wych. ani tylu godzin. czy
moge sama zapytac o mozliwosc 0,5 etatu (mam 2 maluchow, a praca nie jest dla
mnie koniecznoscia, ale przyjemnoscia). Wiec czy wypada mi grymasic i stawiac
wlasne warunki, a jesli tak to jak to powiedziec?
Dziekuje.