kola2005 13.01.11, 09:10 czy nie orientujecie się gdzie w jakimś komisie można kupić? na allegro szukam od 3 m-cy i nic się nie pojawia nowy trochę drogi a mała ma już 1,5 roku i tak chciałam kupić na rok używany Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
saras-wati Re: peg perego si gdzie używany? 13.01.11, 09:41 No nie wiem, czy Ci się uda...też poluję, a to dlatego, że nie jest mi kompletnie potrzebny, poza zaspokojeniem moich fanaberii, więc wystarczy używany... był jeden na allegro jakiś czas temu, ale zanim przemyślałam jego zakup, już go nie było... Duży szał na te wózki był na przełomie 2009/2010, więc podejrzewam, że jeszcze maluchy w nich jeżdżą? Liczę, że wiosną coś się pojawi;) Odpowiedz Link Zgłoś
maxsorb Re: peg perego si gdzie używany? 13.01.11, 12:15 no właśnie był miesiąc temu na allegro ale czarny a ja nie chcę czarnego liczyłam, że może przed wiosną coś upoluję jak mniej osób szuka liczę na to, że jednak się pojawi Odpowiedz Link Zgłoś
madziazosia ja sprzedaję 13.01.11, 16:03 peg perego SI 2010,kolor JAVA,brązowo-siwy stan idealny (nie mam pokrowca na nóżki-ukradziono mi w przychodni) cena 500zł zdjęcia real foto na maila pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
kola2005 Re: ja sprzedaję 13.01.11, 19:08 proszę o przesłanie zdjęć kola2005@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
mamaodzawsze Re: ja sprzedaję 13.01.11, 22:04 jeśli można także poproszę o zdjęcia na gazetowego Odpowiedz Link Zgłoś
rafaleczka Re: ja sprzedaję 14.01.11, 12:35 witam, jeśli można tez poproszę maila na: dolores.p@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś
kk7367 Re: ja sprzedaję - do madzizosia 14.01.11, 17:45 A dlaczego sprzedajesz? Nie spelnil oczekiwań, czy chcesz po pfrostu coś innego. napisz parę słów o ekspoloatacji tego wózka, jestem zainteresowana kupnem. Moje dziecko na wiosne będzie miao 7 miesiecy i nie wiem czy sie nada. Odpowiedz Link Zgłoś
saras-wati OT 14.01.11, 13:12 tak może nie w temacie, ale żeby ukraść komuś śpiworek od dziecięcego wózka w przychodni?? Brak mi słów! Co za chamstwo... Odpowiedz Link Zgłoś
dolores5 Re: peg perego si gdzie używany? 18.01.11, 17:09 ja też poproszę o fotki na maila dolores5@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś