Dodaj do ulubionych

peg perego si gdzie używany?

13.01.11, 09:10
czy nie orientujecie się gdzie w jakimś komisie można kupić?
na allegro szukam od 3 m-cy i nic się nie pojawia
nowy trochę drogi a mała ma już 1,5 roku i tak chciałam kupić na rok używany
Obserwuj wątek
    • saras-wati Re: peg perego si gdzie używany? 13.01.11, 09:41
      No nie wiem, czy Ci się uda...też poluję, a to dlatego, że nie jest mi kompletnie potrzebny, poza zaspokojeniem moich fanaberii, więc wystarczy używany... był jeden na allegro jakiś czas temu, ale zanim przemyślałam jego zakup, już go nie było...

      Duży szał na te wózki był na przełomie 2009/2010, więc podejrzewam, że jeszcze maluchy w nich jeżdżą? Liczę, że wiosną coś się pojawi;)
      • maxsorb Re: peg perego si gdzie używany? 13.01.11, 12:15
        no właśnie był miesiąc temu na allegro ale czarny a ja nie chcę czarnego
        liczyłam, że może przed wiosną coś upoluję jak mniej osób szuka
        liczę na to, że jednak się pojawi
        • madziazosia ja sprzedaję 13.01.11, 16:03
          peg perego SI 2010,kolor JAVA,brązowo-siwy
          stan idealny
          (nie mam pokrowca na nóżki-ukradziono mi w przychodni)
          cena 500zł
          zdjęcia real foto na maila
          pozdrawiam!
          • kola2005 Re: ja sprzedaję 13.01.11, 19:08
            proszę o przesłanie zdjęć
            kola2005@gazeta.pl
            • mamaodzawsze Re: ja sprzedaję 13.01.11, 22:04
              jeśli można także poproszę o zdjęcia na gazetowego
          • rafaleczka Re: ja sprzedaję 14.01.11, 12:35
            witam, jeśli można tez poproszę maila na: dolores.p@wp.pl
          • kk7367 Re: ja sprzedaję - do madzizosia 14.01.11, 17:45
            A dlaczego sprzedajesz? Nie spelnil oczekiwań, czy chcesz po pfrostu coś innego. napisz parę słów o ekspoloatacji tego wózka, jestem zainteresowana kupnem. Moje dziecko na wiosne będzie miao 7 miesiecy i nie wiem czy sie nada.
    • saras-wati OT 14.01.11, 13:12
      tak może nie w temacie, ale żeby ukraść komuś śpiworek od dziecięcego wózka w przychodni?? Brak mi słów! Co za chamstwo...
      • justynek2009 Re: OT 16.01.11, 16:14
        ja te bylabym zainteresowana..
    • kk7367 Re: peg perego si gdzie używany? 16.01.11, 18:22
      Na Allegro sie pojawił.
      • dolores5 Re: peg perego si gdzie używany? 18.01.11, 17:09
        ja też poproszę o fotki na maila dolores5@gazeta.pl
        • madziazosia już sprzedany 20.01.11, 15:44
          jak w temacie
          pozdrawiam!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka