adamp54
14.04.06, 10:01
Zakupiliśmy taki wózeczek i mam problem ze złożeniem gondoli. Trzeba wcisnąć
wewnątrz gondoli dwa stalowe pałąki (usztywniające) - jeden udało mi się
wcisnąć - natomiast drugi mimo siłowania się nie chce wejść. Czy to tak się
wpycha "na siłę"?