24.04.08, 15:48
jak tam spisuje sie chicco lite way? jakie siedzisko ( wąskie?), jak sie
prowadzi?jak spisują się kółka i jak wysoko ma raczki! Moze uda sie pstrykną
jakies foto???
Obserwuj wątek
    • pinik Re: do Pinik 24.04.08, 19:43
      Wiesz co, zaloze taki watek dzis wieczorem pliko lite way, bo wtedy
      moze sie to innym dziewczynom tez przydac. Opinii o tym wozku jest
      malo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka