kalizma 24.04.08, 15:48 jak tam spisuje sie chicco lite way? jakie siedzisko ( wąskie?), jak sie prowadzi?jak spisują się kółka i jak wysoko ma raczki! Moze uda sie pstrykną jakies foto??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pinik Re: do Pinik 24.04.08, 19:43 Wiesz co, zaloze taki watek dzis wieczorem pliko lite way, bo wtedy moze sie to innym dziewczynom tez przydac. Opinii o tym wozku jest malo. Odpowiedz Link Zgłoś