Dodaj do ulubionych

torba EMmaljunga

10.09.08, 17:02
chętnie odkupię :)
jesli ktos jest zainteresowany sprzedaza prosze o kontakt na maila, zdjecia oraz proponowaną kwotę :)

gioseppe@NOSPAM.gazeta.pl
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka