Dodaj do ulubionych

Emmaljunga w Warszawie

14.11.08, 22:55
Kochani
Gdzie w Wawie można obejrzeć i ewentualnie kupić wózki Emmaljunga?
Szukam sklepu, który miałby duży wybór tych wózków, aby można było w
realu obejrzeć i podotykać konkretne modele i ostatecznie podjąć
decyzję o kupnie.
Proszę Was o info!
Obserwuj wątek
      • bella_bambina81 Re: Emmaljunga w Warszawie 16.11.08, 22:14
        W CH Jupiter owszem jest sporo modeli ale nie mają najnowszego Nitro City.
        Pojawił się on dopiero kilka tygodni temu i jak na razie można go zobaczyć w Al.
        Solidarności (po przeciwnej stronie niż kino Femina). Tam mają też sporo innych
        modeli Emmaljungi i kolorów i obsługa miła :)
        • majta007 Re: Emmaljunga w Warszawie 17.11.08, 18:49
          bella_bambina81 jak nazywa się ten sklep na Al Solidarności?

Właśnie wahamy się pomiędzy Nitro City a City Cerox 360 lub City
          Cross. Nie wiesz ile czeka się na wózki Emma od momentu zamówienia?

Pozdrawiam
          • pstrabiedronka Re: Emmaljunga w Warszawie 18.11.08, 08:59
            majta007 napisała:

> bella_bambina81 jak nazywa się ten sklep na Al Solidarności?
            >

to jest ich strona internetowa - są tam adresy:
            www.wozki-foteliki.pl/
            oni maja dwa sklepy, po dwóch stronach Al. Solidarości. Ten naprzeciwko Feminy
            jest lepiej widoczny bo zazwyczaj są wózki wystawione na zewnątrz i widać. A ten
            po tej stronie co Femina jest po prostu naprzeciwko tego pierwszego.
          • bella_bambina81 Re: Emmaljunga w Warszawie 18.11.08, 17:47
            City Cross nie ma skrętnych kół, jeśli wahacie się między City 360 a Nitro to
            nie ma się nad czym zastanawiać - przekłądana rączka w city 360 nie spełnia
            swojego zadania, jak się ją przełoży to małe kółka są z tyłu, a duże z przodu -
            wtedy nie są skrętne - a przez to wózek waży 3 kg więcej. Polecam zatem Nitro.
            Na Nitro się czeka najdłużej bo to jest model na 2009 i nie wszystkie kolory są
            już dostępne. Ja zamawiałam 3 tygodnie temu, wybrałam grey rings i się okazało,
            że ten kolor będzie dostępny dopiero pod koniec stycznia!!! (i tu nie zależy od
            sklepu - importer jest jeden na Polskę i od niego są te informacje).
            Zdecydowałam się zatem zamówić spacerówkę w kolorze lime check (i ten był od
            razu) a gondolkę i fotelik (te są z poprzednich modeli) w grey rings.
            Dzisiaj właśnie dzwonili do mnie ze sklepu, że cały zestaw juz jest do odbioru
            więc zaraz jadę odebrać - służe opinią jak juz będę miała to cudo. :)
            wiem też które kolory Nitro już są dostępne w Polsce, które będą lada moment, a
            które dopiero pod koniec stycznia - służę radą :)
            P.S. Ja wózki tylko oglądałam w Jupiterze i w Al. Solidarności, kupowałam w Al.
            Jerozolimskich w Opaczy k/Warszawy w sklepie Maluszek,gdzie jest tańszy.
            • majta007 Re: Emmaljunga w Warszawie 20.11.08, 00:11
              bella_bambina81,
              mój mąż jest za City Crossem, ja natomiast chcę mieć skrętne koła,
              aby wygodnie się jeździło w mieście. Co do przekładanej rączki w
              Cerox 360 to wydaje mi się, że na wertepach lepiej wózek będzie
              jeździł, gdy duże koła będą właśnie z przodu, a małe koła z tylu
              zablokowane. Myślę, że firma, która produkuje tylko wózki od tylu
              lat przemyślała chyba tą przekładaną rączkę w Cerox 360. Ale masz
              rację niestety jest przez to cięższy.
              Mi też podoba się kolor Grey rings i pewnie na taki się zdecyduję.
              Czy ten sklep Maluszek prowadzi także sprzedaż przez internet? Jaką
              gondolkę kupiłaś, taką wkładaną do spacerówki czy City? Dużo tańsze
              mają ceny w tym sklepie?
              Pozdrawiam i gratuluję dobrego wyboru.
              • bella_bambina81 Re: Emmaljunga w Warszawie 20.11.08, 08:42
                Majta,
                Ten sklep jest w Al. Jerozolimskich przy Ursusie (ok. 300 m za stacją BP po prawej jak jedziemy od Wawy). Są zniżki dla stałych klientów, ale jak kupujesz wózek to automatycznie się nim stajesz :) My zapłaciliśmy 2300 za spacerówkę z gondolą City (nie wiem ile by było za samą spacerówkę). Kupiliśmy tam też fotelik i adapter do wózka, poza tym łóżeczko Gluck i pościel (wszystko było tańsze niż w innych sklepach, nawet tańsze niż w Internecie) Przez Internet sprzedają www.emaluszek.pl/ ale tam są inne ceny niż te, które obowiązują "po zniżce" i nie ma wszystkich towarów. Trzeba tam podjechać lub zadzwonić i spytać o dostępność i ceny. Wózeczek jest lekki i super zwinny - bez problemu kręci się wokół własnej osi za popchnięciem jednym palcem. Fajnie wygląda z tą gondolą. Nie mogę się doczekać jak włoże tam mojego szkraba :)
                • majta007 Re: Emmaljunga w Warszawie 20.11.08, 21:33
                  dzięki za info. Ceny faktycznie korzystne. Kolor lime check też
                  bardzo ładny i też bierzemy pod uwagę, tylko nie wiem czy ta kratka
                  nie jest taka chłopięca. Do dziewczynki też pasowałaby? Jak myślisz?
                  Nasz szkrab córcia, pojawi się pod koniec lutego, więc jeszcze
                  troszkę mamy czasu na dylematy, a są one nie małe. Tak czy tak
                  trzeba się już zdecydować bo widzę że czeka się pare tygodni na
                  zamówiony wózek. Również chcemy kupić fotelik i adapter Emmy, a
                  gondolkę to taką wkładaną do spacerówki.
                  Pozdrawiam
                  • ela-e22 majta007 20.11.08, 22:26
                    Też mam Nitro City , samą spacerówkę i uważam go za świetny wózek.
                    Wcześniej miałam Teutonię Mistral S ( między nimi jeszcze Zooper
                    Boogie) jest ona podobna do Cerox 360 , ma przekładane siedzisko i
                    rączkę. Po przełożeniu rączki, tak że koła duże są z przodu trudno
                    zapanowac nad wózkiem. Ciężko nim podjeżdżac pod krawężniki (niemal
                    niemożliwe), koła zablokowane tak się rozjeżdżają na boki ,że jazda
                    staje się niemożliwa. Koła skrętne po zablokowaniu mają luzy , nie
                    są zablokowane na sztywno, tak miałam we wszystkich wózkach , tych
                    na 3, 4, 6 czy 8 kołach. Według mnie i mojego doświadczenia nie
                    warto kupowac Ceroxa 360, lepiej Nitro, lżejszy i ma przekładane
                    siedzisko co wydaje mi się wystarczającą opcją.
                  • bella_bambina81 Re: Emmaljunga w Warszawie 21.11.08, 09:48
                    Nam od samego początku podobała się Emmaljunga, głównie ze względu na wykonanie,
                    lekkość w prowadzeniu i składaniu, w porównaniu ze wszystkimi modelami Chico,
                    Pegperego, Bebe comfort, Baby design, nawet Teutonią i Quinny. U Emmy wymiary
                    trochę za duże i ciężar też, ale jak sie okazało, że wprowadzają Nitro...
                    zamówiłam właściwie w ciemno. Ze względów wizualnych mi się Emmy średnio
                    podobały bo sprawiają wrażenie "wojskowych" i te kolory faktycznie bardziej
                    chłopięce. Mój synek na początku został zdiagnozowany jako dziewczynka :)więc
                    zastanawiałam się nad najbardziej dziewczęcym kolorem. Wydaje mi się że ten pink
                    check by się nadawał. Krateczka na lime jest urocza, grey rings też wygląda
                    super. W sumie cieszę się, że mam inny kolor spacerówki niż gondoli bo mi się na
                    pewno długo nie opatrzy (z gondolą wkładaną może już być większy problem, ale
                    można chociaż kombinować z kolorem fotelika). Patrząc na mój wózek, myślę, że
                    kolor nadawałby się i dla dziewczynki - w końcu teraz nie ma mody na kwiatki,
                    serduszka i różowe baloniki na wózkach (i szybciej też by się znudziły). Mi
                    podobał się bardzo bebe comfort Loola zaprojektowany przez Kenzo (tu jest wersja
                    dziewczęca: www.poltradewaletko.pl/product.php?id=1301) ale jak go
                    zobaczyłam na żywo to od razu sie z niego wyleczyłam - straszny badziew,
                    wewnątrz małę wymiary - mimo, że cena podobna w porównaniu z Emmą, to klasą się
                    nie umywa... Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka