Dodaj do ulubionych

Budka w Bartatinie

29.11.08, 19:56
Właśnie zamontowałam budkę w Bartatinie i nie umiem jej zdemontowac.
Czy któraś z użytowniczek wie jak ją zdjąc? Ma jakieś zastrzaski?
Obserwuj wątek
    • smadzi Re: Budka w Bartatinie 30.11.08, 13:05
      musisz wyczuc na "klykciach" od budki zatrzaski. trzeba przycisnac
      do wewnetrz wozka - najlepiej wyczujesz to kciukami.
      • aniulekq Re: Budka w Bartatinie 30.11.08, 17:21
        Dzięki, już na to wpadłam :)
    • justyszda Re: Mechanizm, jak działa? 30.11.08, 19:36
      Jaki mechanizm ma teraz ta budka? Jak dzwoniłam do Jedo mówili, że już nie
      produkują takiej, co trzeba przyciskać, żeby otworzyć czy zamknąć (mają mi moją
      starą zaadoptować do nowego mechanizmu). Jestem ciekawa, jak teraz działają te
      nowe budki, a w pobliżu nie mają w sklepach Bartatiny niestety..
      • smadzi Re: Mechanizm, jak działa? 30.11.08, 20:28
        w gruncie rzeczy nie wiem czy mam "stara" wersje czy juz nowa. wozek kupowalam w
        maju - a plastikowy wypustek, ktory wchodzi w gondole lub spacerowke ma
        zatrzasku, ktore nalezy przycisnac aby zwolnic blokade przy wyjmowaniu. Podczas
        wkladania zatrzaski same sie wchaczaja.
        • aniulekq Re: Mechanizm, jak działa? 30.11.08, 20:46
          Ja kupiłam wózek wczoraj, na zamówienie więc był chyba szyty tą nową
          techniką. Jednak nie zauważyłam róznicy w budce - odczepia się ją
          tak jak pisze smadzi - czyli bez żadnego problemu. Mam wersję
          Freeline - polecam
          • justyszda Re:Do Aniulekq 08.12.08, 19:55
            A jaki jest mechanizm zamykania budki i otwierania?? Trzeba przyciskać, czy jest
            teraz podobny jak w Roanie?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka