aniulekq 29.11.08, 19:56 Właśnie zamontowałam budkę w Bartatinie i nie umiem jej zdemontowac. Czy któraś z użytowniczek wie jak ją zdjąc? Ma jakieś zastrzaski? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
smadzi Re: Budka w Bartatinie 30.11.08, 13:05 musisz wyczuc na "klykciach" od budki zatrzaski. trzeba przycisnac do wewnetrz wozka - najlepiej wyczujesz to kciukami. Odpowiedz Link Zgłoś
justyszda Re: Mechanizm, jak działa? 30.11.08, 19:36 Jaki mechanizm ma teraz ta budka? Jak dzwoniłam do Jedo mówili, że już nie produkują takiej, co trzeba przyciskać, żeby otworzyć czy zamknąć (mają mi moją starą zaadoptować do nowego mechanizmu). Jestem ciekawa, jak teraz działają te nowe budki, a w pobliżu nie mają w sklepach Bartatiny niestety.. Odpowiedz Link Zgłoś
smadzi Re: Mechanizm, jak działa? 30.11.08, 20:28 w gruncie rzeczy nie wiem czy mam "stara" wersje czy juz nowa. wozek kupowalam w maju - a plastikowy wypustek, ktory wchodzi w gondole lub spacerowke ma zatrzasku, ktore nalezy przycisnac aby zwolnic blokade przy wyjmowaniu. Podczas wkladania zatrzaski same sie wchaczaja. Odpowiedz Link Zgłoś
aniulekq Re: Mechanizm, jak działa? 30.11.08, 20:46 Ja kupiłam wózek wczoraj, na zamówienie więc był chyba szyty tą nową techniką. Jednak nie zauważyłam róznicy w budce - odczepia się ją tak jak pisze smadzi - czyli bez żadnego problemu. Mam wersję Freeline - polecam Odpowiedz Link Zgłoś
justyszda Re:Do Aniulekq 08.12.08, 19:55 A jaki jest mechanizm zamykania budki i otwierania?? Trzeba przyciskać, czy jest teraz podobny jak w Roanie? Odpowiedz Link Zgłoś