Dodaj do ulubionych

Co sądzicie o GRACO???

19.12.08, 22:30
Zastanawiam się nad kupnem tego wózka ,może mi podpowiecie. Kto miał ten
wózeczek?? Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • kiniak22 Re: Co sądzicie o GRACO??? 20.12.08, 12:26
      a jaki konkretnie model???
      (ja mam graco ultima plus)
    • mala_malgo Re: Co sądzicie o GRACO??? 20.12.08, 12:40
      Ogólnie wózki są fajne, ale nie da się ukryć że przynajmniej
      niektóre modele terkoczą... Z pewnośćia chodzi tu o Graco Quattro i
      Vivo. Osobiście miałam Vivo i to fajny wózeczek, tylko trochę
      trzeszczą te plastiki. Ale to zależy co kto woli... Podobno fajne są
      Graco Spree ale nie mają podnoszonego podnóżka. Reszty nie znam.
    • mala_malgo Re: Co sądzicie o GRACO??? 20.12.08, 12:41
      Jeszcze mi się przyponiało że w tych modelach z dwiema rączkami -
      jak parasolka ... często psują się kółka.
      • marcia19 Re: Co sądzicie o GRACO??? 20.12.08, 12:58
        Mam Spree i jest całkiem ok :)
        • mama1dawidka Re: Co sądzicie o GRACO??? 20.12.08, 14:18
          ja miala kiedys graco quatro nic mi nie trzeszczało i byl to fajny
          wózeczek przedwszystkim dla duzych rodziców fajny wyglad i lekki w
          prowadzeniu polecam ten wózeczek a i mial wieeelki kosz na zakupy
          • lauresia Re: Co sądzicie o GRACO??? 20.12.08, 14:39
            No właśnie mi chodzi o Graco ultima plus,z wyglądu mi się podoba tylko nie wiem
            jak z funkcjonalnością tego wózka,słyszałam zarówno dobre jak i złe opinie o tym
            wózku ale raczej się skuszę :)
    • buszka24 Re: Co sądzicie o GRACO??? 20.12.08, 20:30
      Miałam quatro ze stanów, bardzo fajnie się sprawował, czasem
      faktycznie zaskrzypiał, ale jakoś nie było to stałe. Ogólnie na
      plus. Zastanawiam się ciężko, czy przy drugim dziecku nie kupić tego
      z wkładem i ew podłożę materacyk.
      • kiniak22 Re: Co sądzicie o GRACO??? 20.12.08, 21:33
        graco ultima plus:
        minusy:
        - brak amortyzacji (niby producent twierdzi ze jest ale jakos tego nie zauwazylam)
        - brak regulowanego podnozka
        - po jakims czasie strasznie trzeszczy ze wzgledu na duza ilosc plastikowych
        elementow (ale mozna sie do tego przyzwyczaic)
        - brak kieszonek (przynajmniej ja nad tym ubolewam bo zawsze trzeba zabierac ze
        soba torbe jesli sie chce cos schowac)

        plusy:
        - cena
        - duze siedzisko
        - w miare duze kola
        - jak na nie maly wozek jest leciutki bo wazy 9kg
        - ogromny opuszczany kosz na zakupy! rewelacja wg mnie kazdy wozek powinien taki
        miec
        - oparcie rozklada sie do pozycji lezacej
        - swietnie sie nim jezdzi i podbija
        - regulowana raczka

        uzywam go juz od 1,5 roku, niby duzo pisalo sie na tym forum ze wozki sa wadliwe
        ale jakos moj jeszcze nie mial najmniejszej usterki, ogolnie bardzo wytrzymaly,
        woze w nim nieraz w razie potrzeby moje obie corki i spokojnie wozek to
        wytrzymuje jak na razie :P nie wiem tylko jak jest z praniem tapicerki bo jak
        dotad jej nie pralam wiec nie wiem nawet jak sie sciaga :D
        • lauresia Re: Co sądzicie o GRACO??? 21.12.08, 15:55
          Dziękuje wam kochane za wszystkie rady,w sumie to nie ma wózka bez wad,w każdym
          zawsze coś by się zmieniło także raczej go kupię.Pozdrawiam!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka