lauresia 19.12.08, 22:30 Zastanawiam się nad kupnem tego wózka ,może mi podpowiecie. Kto miał ten wózeczek?? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kiniak22 Re: Co sądzicie o GRACO??? 20.12.08, 12:26 a jaki konkretnie model??? (ja mam graco ultima plus) Odpowiedz Link Zgłoś
mala_malgo Re: Co sądzicie o GRACO??? 20.12.08, 12:40 Ogólnie wózki są fajne, ale nie da się ukryć że przynajmniej niektóre modele terkoczą... Z pewnośćia chodzi tu o Graco Quattro i Vivo. Osobiście miałam Vivo i to fajny wózeczek, tylko trochę trzeszczą te plastiki. Ale to zależy co kto woli... Podobno fajne są Graco Spree ale nie mają podnoszonego podnóżka. Reszty nie znam. Odpowiedz Link Zgłoś
mala_malgo Re: Co sądzicie o GRACO??? 20.12.08, 12:41 Jeszcze mi się przyponiało że w tych modelach z dwiema rączkami - jak parasolka ... często psują się kółka. Odpowiedz Link Zgłoś
marcia19 Re: Co sądzicie o GRACO??? 20.12.08, 12:58 Mam Spree i jest całkiem ok :) Odpowiedz Link Zgłoś
mama1dawidka Re: Co sądzicie o GRACO??? 20.12.08, 14:18 ja miala kiedys graco quatro nic mi nie trzeszczało i byl to fajny wózeczek przedwszystkim dla duzych rodziców fajny wyglad i lekki w prowadzeniu polecam ten wózeczek a i mial wieeelki kosz na zakupy Odpowiedz Link Zgłoś
lauresia Re: Co sądzicie o GRACO??? 20.12.08, 14:39 No właśnie mi chodzi o Graco ultima plus,z wyglądu mi się podoba tylko nie wiem jak z funkcjonalnością tego wózka,słyszałam zarówno dobre jak i złe opinie o tym wózku ale raczej się skuszę :) Odpowiedz Link Zgłoś
buszka24 Re: Co sądzicie o GRACO??? 20.12.08, 20:30 Miałam quatro ze stanów, bardzo fajnie się sprawował, czasem faktycznie zaskrzypiał, ale jakoś nie było to stałe. Ogólnie na plus. Zastanawiam się ciężko, czy przy drugim dziecku nie kupić tego z wkładem i ew podłożę materacyk. Odpowiedz Link Zgłoś
kiniak22 Re: Co sądzicie o GRACO??? 20.12.08, 21:33 graco ultima plus: minusy: - brak amortyzacji (niby producent twierdzi ze jest ale jakos tego nie zauwazylam) - brak regulowanego podnozka - po jakims czasie strasznie trzeszczy ze wzgledu na duza ilosc plastikowych elementow (ale mozna sie do tego przyzwyczaic) - brak kieszonek (przynajmniej ja nad tym ubolewam bo zawsze trzeba zabierac ze soba torbe jesli sie chce cos schowac) plusy: - cena - duze siedzisko - w miare duze kola - jak na nie maly wozek jest leciutki bo wazy 9kg - ogromny opuszczany kosz na zakupy! rewelacja wg mnie kazdy wozek powinien taki miec - oparcie rozklada sie do pozycji lezacej - swietnie sie nim jezdzi i podbija - regulowana raczka uzywam go juz od 1,5 roku, niby duzo pisalo sie na tym forum ze wozki sa wadliwe ale jakos moj jeszcze nie mial najmniejszej usterki, ogolnie bardzo wytrzymaly, woze w nim nieraz w razie potrzeby moje obie corki i spokojnie wozek to wytrzymuje jak na razie :P nie wiem tylko jak jest z praniem tapicerki bo jak dotad jej nie pralam wiec nie wiem nawet jak sie sciaga :D Odpowiedz Link Zgłoś
lauresia Re: Co sądzicie o GRACO??? 21.12.08, 15:55 Dziękuje wam kochane za wszystkie rady,w sumie to nie ma wózka bez wad,w każdym zawsze coś by się zmieniło także raczej go kupię.Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś