trawolta 26.10.05, 09:35 To chyba jednak tylko plotka. Znajoma powiedziała mi, że oprócz tego Tesco na Strzemięcinie ma być jeszcze drugie na Lotnisku! Czy ktoś coś wie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dodo66 Re: 2 Tesco w Grudziądzu? 26.10.05, 09:42 Pisali o tym nawet w Poznaniu:-)) "TESCO na Lotnisku 2005-09-28 Mieszkańcy osiedla Lotnisko powinni być zadowoleni. W ustnym nieograniczonym przetargu na teren u zbiegu ulic Kustronia i Nauczycielskiej zwyciężyła firma TESCO. Przeniesienie prawa własności powinno nastąpić w ciągu miesiąca. Działka o powierzchni 1,09 hektara u zbiegu ulic Kustronia i Nauczycielskiej od kilku lat miała ogólny plan zagospodarowania przestrzennego, który dopuszczał co prawda funkcję handlowo-usługową, jednak ograniczał powierzchnię jednego obiektu na tym terenie na maksymalnie 500 metrów kwadratowych. W odpowiedzi na liczne sugestie mieszkańców Lotniska, którzy domagali się powstania na ich osiedlu dużego obiektu handlowego, plan zagospodarowania dla tego terenu zmieniono, znosząc ograniczenie powierzchni obiektów. Dzięki temu długo niezagospodarowany teren komunalny zyskał na atrakcyjności. Nowy plan uchwalono na sesji 12 kwietnia br., a dwa tygodnie później dokument wszedł w życie. Następstwem powstania planu były przygotowania do zbycia terenu. Ich wynikiem był wczorajszy przetarg ustny nieograniczony. Jego zwycięzcą została firma TESCO, która planuje powstanie na Lotnisku obiektu handlowego o powierzchni sprzedażowej nie przekraczającej 1000 metrów kw." Odpowiedz Link Zgłoś
trawolta Re: 2 Tesco w Grudziądzu? 26.10.05, 12:33 "Jego zwycięzcą została firma TESCO, która planuje powstanie na Lotnisku obiektu handlowego o powierzchni sprzedażowej nie przekraczającej 1000 metrów kw." Może to oznaczać, że postawią tam Alberta - mniejszy market należący do Tesco. Odpowiedz Link Zgłoś
dodo66 Re: 2 Tesco w Grudziądzu? 26.10.05, 13:36 Albert nalezy do Tesco? Od kiedy? Odpowiedz Link Zgłoś
trawolta Re: 2 Tesco w Grudziądzu? 26.10.05, 13:46 Rzeczywiście nie należą, sprawdziłem. Ktoś mnie wprowadził w błąd ;) Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: 2 Tesco w Grudziądzu? 26.10.05, 09:58 To mają być małe markety spożywcze, ale fakt, że G-dz marketami stoi. Odpowiedz Link Zgłoś
karolp13 Re: 2 Tesco w Grudziądzu? 27.10.05, 00:09 Na terenie przyległym do strzelnicy (ul. Solidarności) powstaną 2 nowe hipermarkety Carrefour i Leroy Merlin. Ciekawe na czyją prośbę? Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: 2 Tesco w Grudziądzu? 27.10.05, 10:18 Eeeeetam, to jakieś stare informacje, czarna propaganda? Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: 2 Tesco w Grudziądzu? 27.10.05, 10:31 A gdzie jest ulica Solidarnosci? Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: 2 Tesco w Grudziądzu? 27.10.05, 11:25 Teraz mnie rozłożyłaś na łopatki, nie wie o takiej ulicy, a właściwie się zwie Aleja "S". Jakby to opisać, od CPN na wys. Jackowskiego w stronę Warszawskiej przez przejazd kolejowy. Odpowiedz Link Zgłoś
dodo66 O tym co piszesz nie wie nawet UM ... 27.10.05, 20:10 Nie wiem czemu tak trudno Ci uwierzyc w to, co ja pisalam? Odpowiedz Link Zgłoś
karolp13 Re: O tym co piszesz nie wie nawet UM ... 28.10.05, 01:00 I na tym rzecz polega . Działkę sprzedało wojsko pod inwestycję o , której piszę. Sprawa jest pewna , przekoncie się niebawem! Odpowiedz Link Zgłoś
karolp13 Re: O tym co piszesz nie wie nawet UM ... 28.10.05, 01:05 Niebawen do UM wpłynie wniosek o pozwolenie na budowę 2 hipermarketów. Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: O tym co piszesz nie wie nawet UM ... 28.10.05, 10:37 To będzie heca, może znowu jakieś protesty uliczne się zaczną?! Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: O tym co piszesz nie wie nawet UM ... 28.10.05, 11:38 Heca jest dla tych mieszkajacych gdzie indziej:-( Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: O tym co piszesz nie wie nawet UM ... 29.10.05, 13:01 www.nowosci.com.pl/look/nowosci/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=6&NrArticle=10633&NrIssue=33&NrSection=210 PS. Miałem co innego na myśli, a nie hecę dla innych. Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: O tym co piszesz nie wie nawet UM ... 29.10.05, 13:44 Wiem, wiem, ale sie wkurzam. Ostatnio bardzo czesto, chyba bede musiala zamilknac do stycznia:-) Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: O tym co piszesz nie wie nawet UM ... 02.11.05, 14:28 A słowo stało się ciałem :( Za Nowościami: Grudziądz Markety i multikino gw, Środa, 2 Listopada 2005 Centrum handlowo-usługowe w obrębie ul. Hallera, Konarskiego, Solidarności i Zacisznej jednak powstanie i to niebawem - zapowiada prezydent Grudziądza Andrzej Wiśniewski. Nazwa inwestora pozostaje wciąż tajemnicą. Choć na razie oficjalnie nikt nie wystąpił o pozwolenie na budowę, grudziądzki ratusz nie kryje, że spodziewa się takiego wniosku w ciągu kilku najbliższych dniach. - W tej chwili trwa ostatnia faza uzgodnień. Mam nadzieję, że pozwolenie wydamy jeszcze w listopadzie. Co znajdzie się w centrum? Na pewno będzie to market spożywczy o powierzchni 16 tys. mkw., budowlany - 10 tys. mkw., galeria handlowa i multikino. Odpowiedz Link Zgłoś
ac3 same zalety 02.11.05, 14:38 takie obiekty mają same zalety, no może poza tym że zyski wypływają z miasta Odpowiedz Link Zgłoś
karolp13 CARREFOUR i LEROY MERLIN 02.11.05, 20:38 Jezeli prezydent nie , więc ponownie podpowiadam. Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: 2 Tesco w Grudziądzu? 22.11.05, 17:34 Dzisiaj wielkie otwracie, moze cos napisza Ci co byli. Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: 2 Tesco w Grudziądzu? 23.11.05, 09:45 UWAAAAGAAA: Ulica Chełmińska, rejon Biedronki i stacji Esso. Po drugiej stronie ulicy powstaje nowy market Netto !!! Polacy gratulują Grudziądzowi. Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: 2 Tesco w Grudziądzu? 23.11.05, 09:53 Netto? Czyje to jest? Nasze może? :) Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: 2 Tesco w Grudziądzu? 23.11.05, 09:56 Nie mam pojęcia, ale występuje w rejonach Parkosiowych. Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: 2 Tesco w Grudziądzu? 23.11.05, 10:07 Taaaa, w końcu będzie się czuł jak u siebie, tu i tam ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
parkowy Re: 2 Tesco w Grudziądzu? 23.11.05, 19:43 Ostatnio zauważa się ciekawą formę obejścia prawa.Na fali znięchęcenia hipermarketami,buduje się częściej tzw dyskonty.Do takich typowych należą miedzy innymi Netto,Lidl,Biedronka,Plus.Są to sklepy średnio metrażowe (do 1000m2),na budowę których wystarczy zwykłe zezwolenie.W małych Policach funkconuje 5 takich obiektów,dwa następne są w budowie.No comment. Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: 2 Tesco w Grudziądzu? 25.11.05, 18:23 Nikt jeszcze nie byl? ciekawe jak toto wyglada, Radzisz Ty blisko mieszkasz opisz troszke, prosze. Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: 2 Tesco w Grudziądzu? 26.11.05, 12:11 Trochę tego za dużo, to prawda. A i towary w niektórych, choć tanie, są naprawdę niskiej jakości. Odpowiedz Link Zgłoś
dodo66 Pewnie niedlugo przybedzie kolejny dyskont- ALDI 10.12.05, 16:00 rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_051210/ekonomia/ekonomia_a_2.html "Niemiecki Aldi rusza na podbój polskiego rynku Niskie ceny, którymi walczą o klientów tanie sklepy dyskontowe, niedługo jeszcze bardziej spadną. Obniżki wymusi wejście Aldiego - niemieckiego giganta, który od stycznia zacznie kupować grunty pod budowę swoich sklepów w Polsce - Nie kupujemy żadnej sieci. Będziemy otwierać własne sklepy - zapowiada w rozmowie z "Rz" menedżer firmy Aldi Nord, odpowiedzialny za ekspansję w naszym kraju. Chce pozostać anonimowy - taka jest polityka sieci. We wszystkich miastach w Polsce, mających ponad 20 tys. mieszkańców, firma szuka właśnie terenów o powierzchni 5 tys. mkw. Według naszego rozmówcy pierwsze polskie sklepy Aldi powinny rozpocząć działalność na początku 2007 r...." Odpowiedz Link Zgłoś