Dodaj do ulubionych

Ja pitolę!

02.11.18, 18:32
4.11.2018
Ale będzie ciekawie.
Obserwuj wątek
    • mamdomek Re: Ja pitolę! 02.11.18, 21:51
      Wygrać - jest satysfakcja, ekscytacja, nowe okres w życiu.
      Przegrać - jak odcięcie narkomana od prochów.
      • pissol Re: Ja pitolę! 02.11.18, 21:58
        Nawet Kolwas was olał

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka