jojcorz 02.11.18, 18:32 4.11.2018 Ale będzie ciekawie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mamdomek Re: Ja pitolę! 02.11.18, 21:51 Wygrać - jest satysfakcja, ekscytacja, nowe okres w życiu. Przegrać - jak odcięcie narkomana od prochów. Odpowiedz Link Zgłoś