frags
30.01.06, 16:37
Powiem szczerze. Mam dość.
Do ostatnich dni listopada Łomianki były dla mnie:
1. Niezłą sypialnią z czystym powietrzem,
2. Dobrą lokalizacją do mieszkania,
3. Miejscem życzliwych sobie ludzi,
4. Miejscem hipotetycznie do rozważenia jako "mała Ojczyzna",
5. Interesującą lokatą kapitału
Po dwóch miesiącach na forum Łomianki są dla mnie:
1. Miejscem skorumpowanym i pełnym przekrętów
2. Poligonem starć grupy trzymającej władzę z grupą frustratów,
3. Miastem zagrożonym zmieceniem z mapy przez falę powodziową,
4. Ohydnie wyglądającą architektoniczną wymiociną bez centrum miasta
5. Fatalną inwestycją, z której w ciągu 10 lat trzeba się wycofać
Ostatnie posty na mój temat podziałały na mnie otrzeźwiająco. Dość. Nie muszę
z wami dyskutować, rozmawiać, nie muszę znosić waszych impertynencji. Znikam.
na zakończenie odpowiadając jednemu z poklepywaczy po pleckach, który pytał
kto i kiedy pisał o kosztach, jakie poniesie gmina w związku z budową auchan
odpowiadam cytatami:
Łomianki
Re: Co osoba z zewnątrz myśli o Łomian. czytają f
Autor: papirus22
Data: 01.12.05, 10:22
Łominki od lat słyna z drobnego handlu, mamy tu ponad 3000 firm
najczęściej jednososobowych lub rodznnych i nie jest to zaśługa b, a samych
ludzi i ich przdsiębiorczości, pamiętaj w markecie jedno miejsce zabiera 7
miesc w drobnym handlu, to będzie zagłada tych sklepików, dodoatkowo dochodzą
problemy komunkacyjne i podpisana umowa z auchan która jest tak podpisna, że
gmina do budowy marketu dokłada ok. 2 mln złotych.
Łomianki
Biuletyn Komitetu Obywatelskiego Łomianek
Autor: papirus22
Data: 14.09.05, 10:00
Najciekasza moim zdaniem jest sprawa związana z hipermarketem, udało sie
dotrzeć do pilnie strzezonej przez Sokoła i Grądzkiego umowy z Auchan,
niestety jak zawsze okazało się, że umowa jest bardzo, bardzo niekorzystna
dla Łomianek, zobowiązuje nas do pokrywania częsci inwestycji za Auchan w
sumie od 1 do 2 mln zł!!!
Łomianki
jutro spotkanie z GDDKiA
Autor: papirus22
Data: 19.12.05, 12:09
a jutro ma być spotkanie B. z GDDKiA w sprawie wiaduktu przy hipermarkecie.
No chyba "nasz agent Auchan", czyli burmistrz dostał polecenie z firmy aby
ten wiadukt popchnąc do przodu. No ciekawie się zapowiada, bo ok. 1,5 temu
opiniował ten przejazd pod dyktando nie mieszkańców Łomianek tylko marketu,
co z tego wyszło nie wiem. Najpierw ta podczyszczalnia na nasz koszt teraz
ten wiadukt pod dyktando Auchan, ciekawe ile jeszcze nas ten market będzie
kosztował.
To by było na tyle.