inferno_m
21.08.04, 03:13
Witam wszystkich na Forum Piechowice, powstało ono poto aby mieszkańcy mogli
anonimowo wypowiedzieć się na różne temat dotyczące Piechowic a nie czynią
tego ze względu na brak anonimowości na szerszym forum publicznym. ZAPRASZAM