Dodaj do ulubionych

WITAM NA FORUM MIASTA PIECHOWICE

21.08.04, 03:13
Witam wszystkich na Forum Piechowice, powstało ono poto aby mieszkańcy mogli
anonimowo wypowiedzieć się na różne temat dotyczące Piechowic a nie czynią
tego ze względu na brak anonimowości na szerszym forum publicznym. ZAPRASZAM
Obserwuj wątek
    • winnicacieplice Re: WITAM NA FORUM MIASTA PIECHOWICE 28.09.04, 00:52
      jeśli ktoś posiada informacje nt. Piechowic
      rozwoju turystyki i jej historii w oparciu o nasze miasto - "wieś'
      to prosze o jakieś uwagi, wskazówki etc.
      może być bezpośrednio
      winnicacieplice2wp.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka