Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Handlowiec AmberEnergia

22.11.11, 22:16
    Pracowałeś przez 6 miesięcy jako handlowiec w firmie AmberEnergia.
    Jako że wcześniej miałem doświadczenie w pracy D2D oraz B2C postanowiłem spróbować swoich sił w B2B.

Jeżeli chodzi o sam rodzaj pracy to Business to Business jest o wiele lepsza niż praca bezpośrednia z ludźmi, którzy nie spodziewają się naszej wizyty ( D2D).

W wyżej wymienionej firmie miałem możliwość kontaktu z sympatycznymi ludźmi. To ludzie dzwonili do mnie z prośbą o spotkanie.

Jeżeli chodzi o samą firmę AmberEnergia to jak każda firma. Ma swoje plusy i minusy.
    Minusem jest fakt, że klient może dzwonić od 8 do 16 ( chyba, że wcześniej już raz dzwonił to się może z nami kontaktować już indywidualnie). Moim zdaniem ten czas powinien być do 18. Ale to już moja osobista opinia.

Jeżeli chodzi o plusy to jasny system prowizyjny. Nie ma żadnych krzaczków i wszystko jest jasne od początku. Stawki są na tyle niezłe, że wystarczyło mi na opłacenie studiów, czynszu oraz miałem gotówkę " na własne potrzeby".

Musiałem przerwać pracę ze względów osobistych ale za te pozytywne relacje w firmie jakie miałem, oraz miły sposób w jaki mnie potraktowali postanowiłem napisać kilka słów dając właśnie tę firmę jako dobry przykład.

Inne firmy w których pracowałem nie najlepiej wspominam dlatego na ich temat wypowiem się w innym wątku.
    Obserwuj wątek
      • andeoczko Re: Handlowiec AmberEnergia 31.01.12, 19:03
        Znajomy pracował w tej firmie i mówił, że początki bywają trudne, bo trzeba się wiele nauczyć, ale podobno są fajne szkolenia. Osobiście nie wiem jak tam jest, mam za mało czasu wolnego na dwóch kierunkach, żeby tam startować, ale kolega po jakimś czasie się trochę zmienił i myślę, że na lepsze - poukładany, lepiej ubrany. Efekt uboczny - 7-17 kolegi brak dla świata :P Myślę, że też mogę tą firmę spokojnie polecić
            • Gość: Qween Re: Handlowiec AmberEnergia IP: *.dynamic.chello.pl 02.02.12, 11:48
              Pracowałem już w takich firmach jak:
              KFC, MC Donald, Burger King, IDM systems, netia, orange ...
              Nie ma to jak niezły staż...
              I stwierdzam, że praca za 7-9zł na godzinę lub łażenia po domach to jedna wielka masakra.
              Póki co byłem na rozmowe w play jako przedstawiciel handlowy i właśnie planuje też w AmberEnergia. Jestem ciekaw co mi zaproponują
      • livhanna1 Re: Handlowiec AmberEnergia 05.02.12, 09:27
        Zapominacie wspomnieć o tym, że ta firma obsługuje tylko małe firmy i trzeba się najeździć żeby wyrobic plan. Więc zapomnijcie, że pozyskacie dużą, średnią firmę i zarobicie. Amber ma beznadziejne warunki dla takich podmiotów.
    Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka