Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    IP: *.dynamic.chello.pl 03.08.13, 16:06
    Jako, że wiem co piszę:

    Nauczanie języka niemieckiego w szkole podstawowej i gimnazjum + 2 godziny w tygodniu jako nauczyciel współorganizujący nauczanie integracyjne.

    -Wynagrodzenie: 1759 zł brutto - w zależności od posiadanych kwalifikacji i stażu pracy. Praca na umowę o pracę w zastępstwie do końcva zajęć dydaktycznych 2014 r. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

    - Praca w godzinach 8:00-16:00. Wykształcenie wyższe licencjackie lub magisterskie z filologii germańskiej lub dyplom ukończenia kolegium nauczycielskiego języków obcych. Wymagane kwalifikacje do kształcenia specjalnego (kwalifikacje oligofrenopedagogiki). Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: xxxxxxxxxxx@xxx.xx
    Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
    Języki obce: niemiecki (biegły)
    Umiejętności i uprawnienia: Uprawnienia oligofrenopedagogiczne
    Uprawnienia pedagogiczne
    Umiejętność pracy z dziećmi w wieku szkolnym
    Inne: Wykształcenie wyższe licencjackie lub magisterskie z filologii germańskiej lub dyplom ukończenia kolegium nauczycielskiego języków obcych. Wymagane kwalifikacje do kształcenia specjalnego (kwalifikacje oligofrenopedagogiki).

    Wynagrodzenie: 1759.00 brutto PLN

    System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka