marcin120
21.12.05, 19:10
Mam propozycje. Kazdy posel i senatr powinien podpisywac kontrakt po
wygranych wyborach w ktorych zobowiaze sie do spelnienia conajmniej 60%
obietnic wyborczych. Jesli w ciago kadencji nie uda mu sie to powinien dostac
dozywotni zakaz ubiegania sie o mandat posla lub senatora. Moze wtedy
politycy zaczna myslec glowa a nie ch.... I moze przestana rzucac sie na
cudza kase jak "szczerbaty na suchary" A tak po za tym to zycze wszystkim
wesolych swiat. Trzymajta sie ludzie w krainie kaczorow i innych potworkow.