Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    22.09.06, 17:21
    Mgr inż. Chemii, od 2 lat pracuję na stanowisku Specjalista ds. Zakupów.
    Jakie kursy, studia podyplomowe, itp. ułatwią mi znalezienie lepszej pracy na
    ww. stanowisku, dodam, że rozważam możliwość wyjazdu do Skandynawii.
    Obserwuj wątek
      • knap.radoslaw Re: Chemik 25.09.06, 10:29
        Na stanowisku zakupowym najważniejsze, poza znajomoscią zagadnień związanych z
        kupowanym produktami i surowcami i ich rynkiem, są kompetencje z zakresu
        komunikacji, a zwłaszcza umiejętność negocjacji. Wiele firm szkoleniowych
        oferuje tego typu szkolenia, zapewne istnieją też studia podyplomowe w tym
        zakresie na wydziałach zarzadzania, wiec warto się rozejrzeć. Warto też dobrze
        znać ramy prawne w jakich musi Pan się obracać (np. prawo o zamówieniach
        publicznych w przypadku organizacji i agend rządowych). Do Skandynawii napewno
        potrzebny będzie język obcy (angielski lub wybranego kraju).

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka