Dodaj do ulubionych

Pomoc w pisaniu prac

03.03.15, 21:58
Jeżeli potrzebujesz pomocy w pisaniu pracy licencjackiej, magisterskiej lub zaliczeniowej to bardzo dobrze trafiłeś/aś ! Na moją korzyść przemawia kilkuletnie doświadczenie oraz szeroki zakres tematyczny pisania. Prace od początku do końca są pisane przeze mnie (bez kopiuj i wklej!) oraz formatowane zgodnie z wymogami uczelni. Nie czekaj na ostatnią chwilę ! Zaczynamy od dziś ! Kontakt mailowy : pomocmgrlic@op.pl
Obserwuj wątek
    • makowski1990 Polecam pisaniepracmgr@onet.pl jeżeli pisanie prac 16.12.15, 22:41
      Jeżeli chodzi o pisanie prac magisterskich to polecam pisaniepracmgr@onet.pl nie pamiętam adresu strony, dlatego tylko email moge podać. Korzystałem z polecania na tym forumm, gdyż nie nadaje się do pisania prac magisterskich i nie miałem na czasu. Zapłaciłem niedrogo i jestem już po obronie, poradzili sobie z dość trudnym tematem i napisali szybko. Prace magisterskie tylko z polecenia, na poczatku kupiłem 1 rozdział na jakiejś stronie z reklamy w wyszukiwarce to do niczego sie nie nadawał, dopiero polecono mi ten pisaniepracmgr@onet.pl i wtedy moglem oddac prace magisterską, która mi napisali, polecam gdyz wiem ze nie jest łatwo znaleźć dobry serwis a ogłoszeń jest pełno i trzeba uważać bo łatwo sie naciac
    • driss1 Re: Pomoc w pisaniu prac 09.02.16, 14:22
      analiza satystyczna lub projektowanie badań tylko tu www.nauka.metodolog.pl/najczesciej-wykonywane-analizy-statystyczne-w-pracach-magisterskich/

www.nauka.metodolog.pl/uslugi-statystyczne-pomoc-statystyczna/
    • brx1001 Re: Pomoc w pisaniu prac 11.02.16, 23:40
      W przypadku chęci dodania czy zlecenia napisania pracy, można to zrobić w kategorii Potrzebuję napisać na pracenazlecenie.pl. Możemy zlecić przygotowanie tłumaczenia pracy, przygotowania profesjonalnego CV czy pomocy dla tworzenia biznesplanu.

Mozna ukryc nasz mail i zaznaczyc kontakt poprzez formularz, dzieki czemu nasze dane sa ukryte dla oka i to firmy piszace sie z nami kontaktuja, dzieki czemu czekamy na oferty i wybieramy z tej najlepszej.

Dodanie ogloszenia na portalu jest bezplatne, podobnie jak zalozenie konta i zarzadzanie swoimi ogloszeniami.
    • ojson1 Re: Pomoc w pisaniu prac 02.05.16, 09:00
      To wszystko sciema... Sam napisałem kilka prac dyplomowych i wiem ile wkładu pracy to kosztuje(wiele godzin spędzonych bibliotekach, przed komputerem). Wątpię że ktoś zrobi to solidnie za 10-12 zł od strony nawet jeżeli ma już przed sobą napisaną prace to i przy parafrazowaniu zdań spędzi sporo czasu. Większość ludzi podających tu swoje domniemane referencje to zwykle oszusci, sublimuję że prace rzekomo przez nich napisane to nic innego jak plagiaty innych prac. Nikt nie zrobi tego za darmo... Taka praca kosztuje, ciężko jest napisać dobrą pracę w 2 tygodnie, a co dopiero gdy reklamujaca się osoba pracuje na etacie! Zanim kogoś wybierzecie pomyślcie czy sami zgodzilibyście się napisać takową prace za takie pieniądze, a co dopiero osoby z 2 fakultetami, doktorzy itp. Ludzie zastanówcie się do kogo piszecie odnośnie pracy. Ja również zajmuję się pisaniem prac... Jeżeli jesteś zainteresowany udzielę więcej informacji prywatnie. grzegorz.nosiadek@gmail.com bądź pod telefonem 509 215 901
    • pracemgr_gmx.com Re: Pomoc w pisaniu prac 04.05.16, 00:18
      PROFESJONALNA I KOMPLEKSOWA POMOC W REDAGOWANIU PRAC z zakresu nauk medycznych, prace licencjackie, magisterskie i dyplomowe, analizy i badania naukowe, recenzje książek, opracowanie planów pracy i pozycji literackich oraz dostosowywanie pracy do wymogów uczelni w zakresie plagiatu.

Zajmuję się następującymi kierunkami:

* Pielęgniarstwo,
      * Położnictwo,
      * Fizjoterapia,
      * Zdrowie Publiczne,
      * Ratownictwo medyczne,
      * Kosmetologia,
      * Dietetyka.
      Gwarantuję najwyższą jakość oraz oryginalność tekstu. Korzystam z najnowszej literatury. Ponadto zapewniam miłą atmosferę współpracy oraz terminowość wykonania.
      Jeśli jesteś zainteresowany współpracą wyślij wiadomość, a wówczas dokonam szczegółowej wyceny Twojej pracy! Kontakt: pracemgr@gmx.com.
    • pracemgr_gmx.com Re: Pomoc w pisaniu prac 13.07.17, 14:25
      PROFESJONALNA I KOMPLEKSOWA POMOC W REDAGOWANIU PRAC z zakresu nauk medycznych, prace licencjackie, magisterskie i dyplomowe, analizy i badania naukowe, recenzje książek, opracowanie planów pracy i pozycji literackich oraz dostosowywanie pracy do wymogów uczelni w zakresie plagiatu.

Zajmuję się następującymi kierunkami:

* Pielęgniarstwo,
      * Położnictwo,
      * Fizjoterapia,
      * Zdrowie Publiczne,
      * Ratownictwo medyczne,
      * Kosmetologia,
      * Dietetyka.
      Gwarantuję najwyższą jakość oraz oryginalność tekstu. Korzystam z najnowszej literatury. Ponadto zapewniam miłą atmosferę współpracy oraz terminowość wykonania.
      Jeśli jesteś zainteresowany współpracą wyślij wiadomość, a wówczas dokonam szczegółowej wyceny Twojej pracy!
      Kontakt: pracemgr@gmx.com.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka