Dodaj do ulubionych

związek karmiczny-jak to sprawdzić?

25.08.11, 13:10
Witam serdecznie,chciałabym wiedzieć jak rozpoznać związek karmiczny,jak to się liczy?kiedyś wróżka powiedziała mi że łączy mnie związek karmiczny z pewnym mężczyzną dotyczący relacji międzyludzkich i niedokończonych zadań,co to znaczy?bardzo proszę o odpowiedź
Obserwuj wątek
    • janus50 Re: związek karmiczny-jak to sprawdzić? 11.09.11, 16:58
      Witaj
      Nie ma sprawdzonej metody, gdyż nie ma możliwości zweryfikowania otrzymanych informacji.
      Wskazówką może być np. fakt przebywania dwóch osób w cyklu lub szczycie karmicznym, jednocześnie oczywiście. Mówi on jednak nie mniej nie więcej jak to, że mają coś do odpracowania, jednak nie koniecznie musi być to powiązane z jakimiś zaległościami wynikającymi z poprzedniego wspólnego związku. Z kolei eksperci od zagadnień karmicznych uważają, że zazwyczaj spotykamy z tymi samymi osobami wymieniając się rolami matki, ojca, dziecka...
      Pozdrawiam
      • manga17 Re: związek karmiczny-jak to sprawdzić? 13.09.11, 18:57
        Witam p. Januszu,
        jestem od kilku lat w związku z męzczyzna i na 99% jestem przekonana ze to wlasnie zw. karmiczny, długa historia, zw. dla mnie trudny, brakuje spelnienia (on jest zonaty), przez pierwsze 2 lata to byl dla mnie potwornie ciezki czas ale nie potrafilam sie odciąc od tego mezcz., przyciąganie nieziemskie smile Rozstawalismy sie milion razy.. bez skutku. Teraz łączy nas głeboka więź, nie mozemy życ bez siebie, ale i byc ze sobą tez ciężko, wiadomo dlaczego... I teraz mam pytanie, czy fakt, ze oboje jestesmy w punkcie zwr. o wibracji 14 (II pz) ogdrywa tu jakąś szczególną rolę?? Chyba nie jest przypadkiem ze oboje mamy tę 14? O czym ona mówi, co mamy przepracowac? Zresztą konczymy ją w tym samym roku i potem III szczyt on i ja mamy o wibracji 6.
        Pozdrawiam i proszę o rozjasnienie mi tego wszystkiego w głowie smile
        • janus50 Re: związek karmiczny-jak to sprawdzić? 05.10.11, 14:04
          Witaj
          manga17 napisała:

> jestem od kilku lat w związku z męzczyzna i na 99% jestem przekonana ze to wlas
          > nie zw. karmiczny, długa historia, zw. dla mnie trudny, brakuje spelnienia (on
          > jest zonaty), przez pierwsze 2 lata to byl dla mnie potwornie ciezki czas ale n
          > ie potrafilam sie odciąc od tego mezcz., przyciąganie nieziemskie smile Rozstawali
          > smy sie milion razy.. bez skutku. Teraz łączy nas głeboka więź, nie mozemy życ
          > bez siebie, ale i byc ze sobą tez ciężko, wiadomo dlaczego... I teraz mam pytan
          > ie, czy fakt, ze oboje jestesmy w punkcie zwr. o wibracji 14 (II pz) ogdrywa tu
          > jakąś szczególną rolę?? Chyba nie jest przypadkiem ze oboje mamy tę 14? O czym
          > ona mówi, co mamy przepracowac? Zresztą konczymy ją w tym samym roku i potem I
          > II szczyt on i ja mamy o wibracji 6.

Czternastka właśnie tak się realizuje. W twoim przypadku wręcz książkowo i skrajnie. Przynosi cierpienie wynikające z uwikłania w relacje niemożliwe do zbudowania z nich trwałego związku. 14 jest aktywna w sferze zmysłów i podstawowych instynktów, stąd ten niesamowity magnetyzm, który działa jak narkotyk, pozbawia nas zdrowego rozsądku i każe brnąć dalej bez względu na konsekwencje.
          Wejście w szczyt o wibracji 6 skrajnie zmieni sytuację, bo zmusi do aktywności w sferze rodziny i domu rodzinnego. Różnie może się to rozgrywać, może również oznaczać rozpad związku formalnego i nowy związek, być może wasz wspólny.
          Pozdrawiam

> Pozdrawiam i proszę o rozjasnienie mi tego wszystkiego w głowie smile
          • manga17 Re: związek karmiczny-jak to sprawdzić? 05.10.11, 21:21
            Dziekuję p. Januszu za odpowiedź.
            Faktycznie ksiązkowo przerabiam tę 14-stkę, mam już jej dosyć. Ale coz taka karma, dobrze ze mam chociaz tego świadomosc.
            A co do tego 3 szczytu o wibracji 6, to jeszcze 3, a wlasciwie 4 lata zanim w niego wejdziemy, ja tyle nie wytrzymam. Ale teraz oboje weszlismy w 6 rok osobisty, to mam małą nadzieję ze moze cos sie zmieni w ciagu tego roku. Bo jesli nic sie nie zmieni, to juz nie mam na co liczyć sad
            Moze kiedys w dalszej przyszlosc los nas połączy.. może..
            Czy uważa Pan tak, jak ja, ze ten 6 RO bedzie w jakis sposób decydujący dla naszej relacji??
            Dziękuję , pozdrawiam.
            • janus50 Re: związek karmiczny-jak to sprawdzić? 11.10.11, 12:25
              Witaj ponownie
              Rok osobisty sześć wskazuje na aktywność w sferze rodziny, domu rodzinnego. Jeśli sytuacja jest napięta, możliwe będzie, że nastąpią okoliczności, które w radykalny sposób zmienią sytuację, że pewne powiązania i uwikłania zostaną ostatecznie rozwiązane. Może to oczywiście mieć bezpośredni związek z twoją relacją.
              Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka