Dodaj do ulubionych

solarium na Sakiej Kepie

05.10.05, 11:18
Mozecie polecic jakieś dobre solarium na SK?
Obserwuj wątek
    • jolajola1 Re: solarium na Sakiej Kepie 05.10.05, 12:11
      zwycięzców 30 Beauty Secret
      tuba stojąca
      złotówka i 10 groszy 9chyba) za minute)
      • altu Re: solarium na Sakiej Kepie 05.10.05, 14:58
        na Ateńskiej, przy kościele..
        na Lotaryńskiej, wejście od Saskiej.

        obsługa miła i ceny normalne..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka