ulam6 05.10.05, 11:18 Mozecie polecic jakieś dobre solarium na SK? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jolajola1 Re: solarium na Sakiej Kepie 05.10.05, 12:11 zwycięzców 30 Beauty Secret tuba stojąca złotówka i 10 groszy 9chyba) za minute) Odpowiedz Link
altu Re: solarium na Sakiej Kepie 05.10.05, 14:58 na Ateńskiej, przy kościele.. na Lotaryńskiej, wejście od Saskiej. obsługa miła i ceny normalne.. Odpowiedz Link