10.07.07, 19:18
cześć
szukam osoby która u nas na osiedlu lub w pobliżu zakłada tipsy. proszę o
kontakt pod adresem aleksandra_wojt@tlen.pl
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • ania_dawid Re: tipsy 11.07.07, 12:11
      u nas w salonie na osiedlu zakładaja tipsy - bardzo dokładnie i ładnie.
    • festi Re: tipsy 12.07.07, 22:24
      Witaj Aleksandro!!! Jestem mieszkanką naszego osiedla i posiadam wieloletnie
      doświadczenie w stylizacji paznokci i makijażu.Jeżeli jesteś zainteresowana to
      proszę o tel.606286357.Pozdrawiam smile
      • akg06 Re: tipsy 07.12.07, 18:19
        Jestem zainteresowana założeniem tipsów. Jeśli to aktualne proszę o podanie
        orientacyjnej ceny. Wykonuje je Pani u siebie w domu???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka