Dodaj do ulubionych

Ulubiony film

24.10.04, 15:07
Zbieram sie do wypozyczalni i wezmę cos na dzisiejszy wieczór.
"Złodziej życia" ..bedzie najprawdopodobniej tym filmem!
A teraz pytanie:
Jakie sa Wasze ulubione filmy oraz w jakich gatunkach filmowych najczęściej
gustujeciesmile
Pzdr.
ps.byłbym zapomniał.Skoro zadaje pytanie to poznajcie moje preferencje juz na
poczatku.
Najlepszym filmem był chyba "Leon Zawodowiec"..tak dalece dobry,że od imienia
gł. bohatera nazwałem swojego psasmile
A jesli chodzi o gatunki to thrillery,psychologiczne,obyczajowe i
komedie..czasem romantycznesmile
Obserwuj wątek
    • jumar1 Re: Ulubiony film 24.10.04, 15:31
      Kurcze nie był Złodzieja...wzialem więc "rzeke tajemnic"...ten zagadka
      morderstwa...za chwile znikne i nie bedzie mnie przeztroche czasusmile
      ...jeszcze tylko kawę trzeba zrobic...hmmmmm
      • anula001 Re: Ulubiony film 24.10.04, 16:05
        milego ogladaniasmile
        • jumar1 Re: Ulubiony film 24.10.04, 18:27
          Bardzo dobry film!Ogladałem,myslałem,kombinowałem...zakończenie
          zaskakujące....i jeszcze jedno-reżyser.
          Jakie było moje zaskoczenie gdy weszły napisy końcowe...Clint Eastwood.
          I wszystko jasne.
          Naprawdę polecam.
          Jumar1
          • anula001 Re: Ulubiony film 24.10.04, 18:52
            ulubione filmy: Kiedy mezczyzna kocha Kobiete, Miasto Aniolow, Porozmawiaj z
            nia, Pokoj Marvina, Kroniki Portowe. Leon tez cool. i wiele, wiele innych.....
            • jumar1 Re: Ulubiony film 24.10.04, 18:55
              MNie bardziej chodziło o to co Wam sie w tych filmach poodoba....a o tytuły
              tez,ale pośrednio.No ale mam nadzieję ze dyskusja dopiero sie rozkręci....
              Pzdr.
              • anula001 Re: Ulubiony film 24.10.04, 19:02
                atmosfera, przeslanie, andy garciawink
                • jumar1 Re: Ulubiony film 24.10.04, 19:07
                  A co powiedz o "Morderstwo Doskonałe" na podstawie Hitchcock'a?I ten Olivier
                  Martinezsmile
                  • anula001 Re: Ulubiony film 24.10.04, 19:17
                    ooo, tez dobrry film. ale to z glowy wylatuje wszystko. Oliver fajny gosc..
    • rybka_a Re: Ulubiony film 24.10.04, 19:00
      uwielbiam Amelię, tytpowy film dla kobiet i z happy endem,
      jak sobie pooglądam, to chce mi się być dobrą dla ludzi....
      • jumar1 Re: Ulubiony film 24.10.04, 19:06
        Też kiedyś tak miałem...jak poglądałem"Najlepsi z Najlepszych" albo "Biały
        Ninja" to czułem wieeeelki przypływ mocysmile
        • rybka_a Re: Ulubiony film 24.10.04, 19:09
          pewnie oglądałeś tą Amelię, bardzo mi się podoba jak Amelia dąży do spotkania z
          ukochanym, on jeszcze nie wie jak wygląda i kim jest, a ona w taki podstępny,
          ale w dobrym znaczeniu podstępny, sposób daje mu wskazówki, jak ma jej
          szukac....
          może to clkiwe, ale mnie to poprostu urzeka smile
          • jumar1 Re: Ulubiony film 24.10.04, 19:10
            ...nie oglądałem Amelii...wiele razy się za nia zabierałem...ale taka
            niedostepnasmile
            • anula001 Re: Ulubiony film 24.10.04, 19:18
              moja rada w sprawie Amelii - probuj dalej. Nie chodzi o to zeby zlapac
              kroliczka, ale zeby gonic gosmile
          • anula001 Re: Ulubiony film 24.10.04, 19:25
            rybka, wrocilassmile poczytaj dzisiejsze posty, Ty wiesz co tu dzis sie dzialo??
            My tu na naszych skromnych progach goscili PANA Z AMERYKIsmile))) ale za wiejsko
            tu dla niegowink)))
            • jumar1 Re: Ulubiony film 24.10.04, 19:28
              Za wiejsko?On zwyczajnie zagubiony w wielkim świecie nie umiał się odnaleść i
              rozsądnego zdania wykrztusic!Mówił coś,ale bełkotał...chyba go cos bolałosmile
              Pzdr.
              Ps.Kończe ten temat ,bo od uderzania w stól ktos tam może sie odezwaćsmile
      • anisua Re: Ulubiony film 24.10.04, 19:11
        Ja uwielbiam oglądać..różne i duzo ich
        psychologiczne,thillery, komedie, ale romantyczne, troche sensacyjnych
        Znaki ,Siedem z zaskakujacymi zakończeniami, z pytaniami których nas
        zostawiają...
        władcę pierścieni: dla efektów
        miasto aniołów(przypomniałaś mi go Anula )dla muzyki, rewelacyjnej i to jak
        film sie rozwija, i dlatego że wzrusza
        Milczenie owiec jak oglądałam pierwszy raz to trochę mnie ruszył
        Dług mną wstrząsnął...choć ja do takich wrazliwych osóbek nie należę
        A Katedre widzieliście-animowany,ale rewelacja..
        • anula001 Re: Ulubiony film 24.10.04, 19:16
          Katedre widzialam, rewelka. Ale wiesz, poniewaz ja troche strachliwe dziewcze
          jestem balam sie troche po. Efekt szokujacy! ale sama bym tego nie chciala
          zobaczyc!!
        • jumar1 Re: Ulubiony film 24.10.04, 19:20
          Jeśli lubiesz dobre zakonczenia...to polecam jak najbardziej moj
          dzisiejszy "eksperyment",cyli"Rzeke Tajemnic"!!!
          Muzyka do "Miasta Aniołów" rzeczywiście znakomita..Goo Goo Dols i Sarah
          McLachlan świetne poprostu świetne.
          Dług...słyszałas że główni bohaterowie starają się o amnestie u prezydenta?
          • anisua Re: Ulubiony film 24.10.04, 19:27
            jumar1 napisał:

            > Jeśli lubiesz dobre zakonczenia...to polecam jak najbardziej moj
            > dzisiejszy "eksperyment",cyli"Rzeke Tajemnic"!!!
            > Muzyka do "Miasta Aniołów" rzeczywiście znakomita..Goo Goo Dols i Sarah
            > McLachlan świetne poprostu świetne.
            > Dług...słyszałas że główni bohaterowie starają się o amnestie u prezydenta?
            Pewnie, że lubie dobre zakończenia...Jak znajde czas to ogladnę.
            W życiu nie jest tak pieknie to chociaż w filmie może być..
            O próbach załatwienia amnestii słyszałam i gdyby to miała być moja decyzja to
            bym jej udzieliła.
            • anula001 Re: Ulubiony film 24.10.04, 19:28
              tez uwazam ze amnestia jest na miejscu.
              • anisua Re: Ulubiony film 24.10.04, 19:32
                a i jeszcze przypomniał mi się dziennik bridget jones...
                uśmiałam się jak dziki osioł...
                • rybka_a Re: Ulubiony film 24.10.04, 19:36
                  o dziennik bg czasem oglądam, tak dla rozrywki,
                  ale ale polecam inną książe helen fielding: potęga sławy, trochę poważniejsza,
                  choć problem z facetami też występuje
                  • jumar1 Re: Ulubiony film 24.10.04, 19:40
                    No to bedzie okazja do kolejnej salwy smiechu...do kin niedługo wejdzie część
                    druga,kontynuacja,czy jak to nazwac.....w każdy razie ciąg dalszysmile
                    • anula001 Re: Ulubiony film 24.10.04, 19:43
                      nie to zebym sie madrowala. to sequelwink
            • jumar1 Re: Ulubiony film 24.10.04, 19:31
              ja równiez!Cała ta sprawa,jesli wierzyć filmowi i doniesieniom prasowym...od
              poczatku była szyta grubymi nicmi.Ludzie popełniaja każdego dnia setki
              przestępstw...
              Wiem,ze nie łatwo jest przymknąć oko na czyjąś śmierć...jeśli zabili powinni
              ponieśc kare.Ale wydaje mi się że wymiar sprawiedliwości sam zanidbał temat...a
              bohaterom przyszło za to zapłacić.Smutna ta historia...ale pewnie nie
              zawahałbym sie zrobić tego samego.
    • rybka_a Re: Ulubiony film 24.10.04, 19:31
      o Hitchcocka uwielbiam, gospoda jamajka, czowiek,tkróy wiedizał za dużo, stasza
      pani znika, aszantaż, psychoza i scena pod prysznicem ! to jest to !,
      no ja już o ptakach nie wspomnę,
      o ja to bym chciała, żeby sfilmowali więcej Agatki Christi i A.E.Poe, ten to
      dpoiero pisał opowiadanka - w nocy do łazienki bałam się iść, jak było
      ciemno,groza-zgroza
      • jumar1 Re: Ulubiony film 24.10.04, 19:33
        Herkules Poirott.....znakomitysmile
        • rybka_a Re: Ulubiony film 24.10.04, 19:36
          ja i pannę Marple lubię, sympatyczna staruszka wink))
    • rybka_a Re: Ulubiony film 24.10.04, 19:39
      no to ja wam się przyznam, że i epokę lodowcową lubię sobie poogladać, nawet
      wolę niż shreka, J.Sthur - jest genialny, zawsze taki był dla mnie, ale w tym
      filmie, i choć to tylko dubbing, pokochałam go na nowo!
      --
      Nie zbawisz się, jeśli nie zgrzeszysz
      • rybka_a Re: Ulubiony film 24.10.04, 19:44
        rybka_a napisała:

        > no to ja wam się przyznam, że i epokę lodowcową lubię sobie poogladać, nawet
        > wolę niż shreka, J.Sthur - jest genialny, zawsze taki był dla mnie, ale w
        tym
        > filmie, i choć to tylko dubbing, pokochałam go na nowo!
        coś tam zamotałam, między słowami: shreka... a J. Sthur powinno być:
        chociaż,J.Sthur...
        a młodego Sthura to bym zaprosiła na kolację ze śniadaniem ... mmmm

        > --
        > Nie zbawisz się, jeśli nie zgrzeszysz
    • rybka_a american pie 24.10.04, 20:02
      czy ogladaliście filmy z tej serii? ja na razie widziałm dwa: ślub - słuchajcie
      komedia jakich mało,
      i american pie czyli sprawa dowcipna - o pierwszym razie młodych ludzi - o
      tym, że ten pierwszy raz smakuje jak szarlotka na ciepło ,
      • jumar1 Re: american pie 24.10.04, 20:11
        dokładnie....a drugi jak dmuchniecie w trąbke,co?smile)
    • madrider1 Re: Ulubiony film 24.10.04, 20:41
      Ja jak zwykle nie mam tego NAJLEPSZEGO...
      Ale było trochę ciekawych.
      Chyba do tych najlepszych które teraz mi do głowy przychodzą to Pulp Fiction, American Beauty, Las Vegas Parano (a jakże musi być jakaś perełka wink, Le Grand Bleu (Wielki Błękit), Days of thunder (Szybki jak błyskawica - ale to dla tego, że lubię te specyficzne wyścigi i Nicole Kidman mi się podoba wink no i jeszcze właśnie paru innych o których teraz nie pamiętam, ale gdzieś tam w mojej łepetynie wywarły piętno }-)
    • password01 Re: Ulubiony film 24.10.04, 21:00
      "Pszczółka Maja"
      • madrider1 Re: Ulubiony film 24.10.04, 21:03
        Nie wiedziałem, że "sportowe" też się liczą ;-D
      • rybka_a Re: Ulubiony film 24.10.04, 21:06
        e, to "z mchu i paproci" i "krecik" lepsze wink
        • anisua Re: Ulubiony film 24.10.04, 21:24
          a tam, lepszy to byl zaczarowany ołówek...
          • rybka_a Re: Ulubiony film 24.10.04, 21:28
            anisua napisała:

            > a tam, lepszy to byl zaczarowany ołówek...


            a nie wiesz, gdzie sprzedają takie zaczarowane ołówki, chętnie bym nabyła...
            tak z tuzin, żeby na dłużej starczyło
            • anisua Re: Ulubiony film 24.10.04, 21:33
              rybka_a napisała:

              > anisua napisała:
              >
              > > a tam, lepszy to byl zaczarowany ołówek...
              >
              >
              > a nie wiesz, gdzie sprzedają takie zaczarowane ołówki, chętnie bym nabyła...
              > tak z tuzin, żeby na dłużej starczyło

              pomarzyć można...
              gdybym wiedziała to bym se tu zaraz coś albo kogoś narysowała
              bo o masażu marzęwink
              ale jak znajdę to Ci powiem
              ps. rybka czy to ty miałaś popytać gdzie kupie perfumy taniej ale nie podróby..
              • rybka_a Re: Ulubiony film 24.10.04, 21:39
                nie to chyba nie ja, ale ja kupuje już od wielu lat prefumy na www.pedet.pl
                nigdy nie trafiłam na podróbę, ceny niższe ok. 30-40 zł, czasem są wyprzedaże,
                promocje, albo sprzedają zestawy: woda plus balsam, też się opłaca kupować
                takie zestawy,
                już pisałam o tym, ze raz nacięlam się na allegro na miracle, ale kosztował
                65,00 zł, o j ja naiwna, naiwna jak dziecko we mgle ...dlatego tam już perfum
                nie kupuję, ale inne rzeczy - książki, zabawki dla siostrzenicy - owszem,
                a jest jeszcze www.esentia.pl
                • anisua Re: Ulubiony film 24.10.04, 21:49
                  na pedet już trafiłam i sie zastanawiam...
                  a jak płacisz?
                  ja pierwszy raz w ten sposób kupuję..
                  • rybka_a Re: Ulubiony film 24.10.04, 21:56
                    róznie: czasem kartą, czasem za pobraniem, wozi te przesyłki ups, dlatego ten
                    koszt taki wysoki: 11,90 zł
              • anula001 Re: Ulubiony film 24.10.04, 21:42
                to ja mialam popytac...
                • anisua Re: Ulubiony film 24.10.04, 21:47
                  anula001 napisała:

                  > to ja mialam popytac...
                  o widzisz bo to z poczatku jak zaczęłam czytywac sporadycznie forum..
                  i zapomniałam z kim gadałam
                  sorki
                  i co?
                  Bo dolce gabbana zanika?
                  • anula001 Re: Ulubiony film 24.10.04, 21:53
                    allegro.pl/show_item.php?item=32840277 ten facet jest OK wejdz na jego
                    inne akucje)

                    allegro.pl/show_item.php?item=33425714
                    Jak domyslam sie chodzi o light blue??
                    • anisua Re: Ulubiony film 24.10.04, 21:55
                      anula001 napisała:

                      >
                      >
                      > Jak domyslam sie chodzi o light blue??
                      >
                      dobrze sie domyslasz...
                      dzięki
    • maraiss Re: Ulubiony film 24.02.05, 17:25
      jumar1 napisał:

      > Najlepszym filmem był chyba "Leon Zawodowiec"..tak dalece dobry,że od imienia
      > gł. bohatera nazwałem swojego psasmile
      > A jesli chodzi o gatunki to thrillery,psychologiczne,obyczajowe i
      > komedie..czasem romantycznesmile
      >
      generalnie gust filmowy mam zbliżony do twojego... dodałabym jeszcze fantasy
      moim ulubionym flimem są "Dzieci z zaginionego miasta" smile)))

      co do Leona...tez super filmsmile) tylko nie wiem czy wiesz, że wersje ,która
      puszczali w kinach i w telewizji jest o ok. 30min skrócona od oryginałusmile))
      • jumar1 Re: Ulubiony film 24.02.05, 18:32
        Witaj!!
        ...w strone fantasy raczej sie nie zapuszczamsmile
        ..dla mnie najbardziej fantasy był "Zatancz ze mna"(obecnie w kinach) jak jakaś
        słynna tancerka puszcza oko młodej J.Lo podpatrujacej ją jak tańczytongue_outPPP

        Co do Leona...az tak bardzo sie w jego historie nie wgryzałem.
        Obiło mi się kiedys o uszy ze miał powstać Leon 2...ale traktowałem to raczej
        jako rzeczone FANTASYsmile)....przeciez Leon zginąłsad(

        Pzdr.
        Jumar
        • maraiss Re: Ulubiony film 24.02.05, 18:44
          jumar1 napisał:

          > Witaj!!

          > Co do Leona...az tak bardzo sie w jego historie nie wgryzałem.
          > Obiło mi się kiedys o uszy ze miał powstać Leon 2...ale traktowałem to raczej
          > jako rzeczone FANTASYsmile)....przeciez Leon zginąłsad(
          >
          mam na kompie Leonasmile w kinach skrócili ta cześc, gdy Leon uczył
          Matylde zabijać....jest tam taki fajny urywek jak Matylda strzela z paintballa
          czerwną farbą do kurierasmile)
          co do częsci drugiej...to chyba nie doceniasz wyobraźni scenarzystówsmile)))))

          co do fantasy... to zaryzykuj ,bo uwazam że wartosmile))
          fantasy to nie tylko "Niekończąca sie historia...."smile)))))))))
          • jumar1 Re: Ulubiony film 24.02.05, 18:46
            ...jak juz mnie tak namawiasz to polec coś w stylu...Cube

            Pzdr.
            • maraiss Re: Ulubiony film 24.02.05, 19:24
              jumar1 napisał:

              > ...jak juz mnie tak namawiasz to polec coś w stylu...Cube
              >
              > Pzdr.
              miałam bardziej na mysli fantasy niz SFsmile))
              trudno w tym gatunku zaproponawać coś lepszego niż Cube...
              może Cube II? smile))
              • coobad Re: Ulubiony film 24.02.05, 19:25
                minority report był niezły big_grin
          • coobad Re: Ulubiony film 24.02.05, 19:06
            leon w wersji TV & kino to jakieś niewiadomoco!

            bez tego wyciętego przez telewizję, film jest nie do zrozumienia tak, jak chciał
            przekazać to reżyser!!!!

            to jakby sfilmować kopciuszka bez wątku balu!!! fajnie - tylko o co chodziło?!

            kastrowanie filmów to normal, ale leona cenzurował chyba jakiś rydzyk..
    • zapalniczka Re: Ulubiony film 24.02.05, 19:12
      jumar chyba w jednym sie zgadzamy uwielbiam leona i podobnie jak Ty nazwalam tym imieniem ale mojego bojownika... niestety zdechl ale teraz mam za to matylde smile
      takie moje ulubione to tez: "zostawic las vegas", "pulp fiction" i... "dzwieki muzyki"... tongue_out
      • jumar1 Re: Ulubiony film 24.02.05, 19:18
        Jak juz jest punkt zaczepienia to nie jest tak tragiczniesmile
        Masuj biodrosmile
        Zdrowia zycze

        Pzdr.
        • cocogirl Re: Ulubiony film 24.02.05, 19:37
          polecam "Efekt motyla" , fajny film- niesamowite jak jedna mała zmiana moze odmienic losy...
        • zapalniczka Re: Ulubiony film 24.02.05, 20:05
          aha co do leona mialam napisac czemu go uwielbiam...
          a wiec pewnego wieczoru pamietam to jak dzis nadawac zaczela pewna nowa stacja tv i jako zachete na przyszle ogladanie puscila leona... siedzialam jak wryta chociaz byla pozna godzina... tata zakrywal mi slepia na co brutalniejszych scenach... bo chyba bylam jeszcze mloda...
          chcilam byc jak matylda... na odpustach patrzalam za plastikowymi giwerami... kolezanki szukaly spineczek... nie chcialam byc gorsza...
          co puszczali go w tv... rozdziawialam mordke i nikt do mnie nie mogl mowic... nagralam na video... niestety jakims okropnym zrzadzeniem losu wyszlo czarno-biale ale i tak patrzylam prawie dzien w dzien.
          doczeklam sie internetu a wiec w ruch poszlo p2p mam obecnie dwie wersje kinowa i rezyserska...
          rodzina i znajomi mnie nienawidza gdy mowia do mnie a ja potakuje glowa i odpowiadam po kazdym zdaniu "ok" weszlo mi w krew po matyldzie...
          wszyscy uwielbiaja i jestem po prostu rozrywana nawet na ulicy... kazdy sie prosi o marylin monroe w moim wykonaniu... coz zywcem sciaglam nie od marylin tylko od wiadomo kogo...
          i oczywiscie "i lovvvvvvvvveeeeeee mozart"
          ... krotkomowiac jestem swirem...
          biodro boli, konowal nie lekarz...
          • zapalniczka Re: Ulubiony film 24.02.05, 20:09
            lubie jeszcze davida lyncha "zagubiona autostrada" "mulholland drive" i oczywiscie "twin peaks" bo to takie przerazajace niewiadomo co... "lsnienie" - good, no i "buntownik z wyboru" dla minnie ktora jest genialna smile
    • lucide Re: Ulubiony film 24.02.05, 21:04
      "Blow up" czyli "Powiększenie" Michalangelo Antonioni'ego
      "In the mood for love" czyli "Spragnieni miłości" Wong Kar-Wai
      "Lost in translation" czyli "Między słowami" Sophie Coppoli
      "Metropolis" Fritz Lang
      "Pręgi" Magdaleny Piekorz
      "Los amantes del Circulo Polar" czyli "Kochankowie z kręgu polarnego" Julio Medem
      i
      .
      .
      .
      "Top gun" Tony'ego Scotta wink dla młodego Toma Cruise'a wink))))

      Na razie podaję tytuły tylko, bo nie mam za bardzo czasu, żeby się rozpisywać...
      pozdrawiam smile
      • pacio Re: Ulubiony film 24.02.05, 23:55
        w tym tygodniu Matrix, w poprzednim Leon Zawodowiec, dwa tygodnie temu Big Blue,
        wcześniej Czekolada czyli coś na słodko wink
    • verdifirst K-PAX, EFEKT MOTYLA n/t 25.02.05, 00:25

      • mr_maks Re: K-PAX, EFEKT MOTYLA n/t 25.02.05, 06:18
        Efekt motyla w chyba z 10 razy oglądałem smile
        • cocogirl Re: K-PAX, EFEKT MOTYLA n/t 25.02.05, 08:11
          tyle razy go nie oglądałam ale mogłabymsmile robi wrazenie , rozbudza wyobraznie,
          moznaby wymyslac nieskonczenie wiele wersji, lubię takie tajemnicze,
          niewytłumaczalne zjawiskasmilecoś w tym jest...
        • verdifirst Re: K-PAX, EFEKT MOTYLA n/t 25.02.05, 22:02
          Efekt Motyla oglądałem raz, ale K-PAX oglądałem dobre 8 lub 10 razy i chyba znów
          obejrze smile)
          • anisua Re: K-PAX, EFEKT MOTYLA n/t 04.03.05, 13:19
            oglądałam EFEKT MOTYLA niedawno..
            i ...zrobił wrażenie
            uwielbiam takie pokręcone filmy
            dziwne, niewytłumaczalne zjawiska...

            i zamierzam znowu oglądnąćsmile
    • mr_maks Re: Ulubiony film 25.02.05, 06:20
      Królem reżyserii był Stanisław Bareja wink
      To on sprawił, że przez miesiąc chciałbym przenieść się do Polski z tamtych
      lat smile))
    • cafe_justysia Re: Ulubiony film 25.02.05, 20:55
      Komedie romantyczne-of kros..."Mrs Winterbourne,fałszywa wdowa","Miasto
      aniołów",""Preety Woman"...to tylko kropla w morzu...
      Ostatnio podobał mi się najabardziej film "Bliżej"-rewelejszyn!!!
      A tak w ogóle??No nie wiem...na pewno trylogia Chęcińskiego,"Robin Hood-faceci
      w rajtuzach","Podziemny krąg" był super!!,w tej chwili nie pamiętam,tyle tego
      było,może jeszcze "Ptaki","Uwierz w ducha",no dobra przyznam się-
      "Titanic",oczywiście obie Bridget Jones,...jak coś sobie przypomnę to dopiszę...
      • cafe_justysia Re: Ulubiony film 25.02.05, 20:58
        aha,no "Efekt motyla","Leon Zawodowiec","To właśnie miłość","Szkoła
        uczuć"(największy wyciskacz łez!!!!!),"Tańczący z wilkami"...
        • mariolka99 Re: Ulubiony film 04.03.05, 15:25
          "The cube", "The ring", "Efekt motyla", "W krzywym zwierciadle:Witaj Święty
          Mikołaju" ;PPP Nie znoszę filmów psychologicznych, obyczajowych i
          romantycznych. A lubię schizofreniczne nastroje <bez komentarzy>
          • jumar1 Re: Ulubiony film 04.03.05, 17:00
            Więc nie musze dodawać Maryla,że juz niedługo do tych ulubionych dopiszesz -Piłę-
            Cos a'la cube....jednak ten robi znacznie większe wrażeniewink

            Pzdr.
            • aimless Re: Ulubiony film 04.03.05, 17:16
              wolę eksperymenty np. "Vidocq" z Gérard Depardieu. Pierwszy film nakręcony w
              całości kamerą cyfrową, a jaki klimat....
              Z ostatnio ściągniętych to rewelacyjny jest "Closer".
              A jutro zabieram się za pierwszą sprowadząną do polski produkcję Bollywood a
              więc "Kabhi Khushi Kabhie Gham' (chyba po polsku "Czasem słońce czasem deszcz").
              Takiego pastiszu nie można przegapić smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka