Zbieram sie do wypozyczalni i wezmę cos na dzisiejszy wieczór.
"Złodziej życia" ..bedzie najprawdopodobniej tym filmem!
A teraz pytanie:
Jakie sa Wasze ulubione filmy oraz w jakich gatunkach filmowych najczęściej
gustujecie

Pzdr.
ps.byłbym zapomniał.Skoro zadaje pytanie to poznajcie moje preferencje juz na
poczatku.
Najlepszym filmem był chyba "Leon Zawodowiec"..tak dalece dobry,że od imienia
gł. bohatera nazwałem swojego psa

A jesli chodzi o gatunki to thrillery,psychologiczne,obyczajowe i
komedie..czasem romantyczne