anisua 02.02.05, 18:54 odwyk se zafundowałam) z pewnych wiadomych powodów. nie było mnie tu chwilę i co????? PEŁNO LUDZI co się dzieje? nie moge się odnależć w postach... kurcze co czytać? pozdrawiam wszystkie nowe twarze Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
monikson Re: No nie wytrzymam... 02.02.05, 18:57 Właśnie przyszłam i toż samo stwierdzilam Nie wiem w co oczy włożyć))) Trzeba by siedzieć całą dobę na forum, żeby nadążyc teraz) Ale czad Odpowiedz Link
anisua Re: No nie wytrzymam... 02.02.05, 19:01 ktos mi tu miał streszczać nowinki z forum.. chyba sekretarz)))))))))) a było tak spokojnie...rodzinnie wręcz narzekałysmy czasem z Anulą,że mało ludzi..czyt.facetów) a teraz? Odpowiedz Link
monikson Re: No nie wytrzymam... 02.02.05, 19:06 Hehe, może trzeba ustalić dyżury, zawsze ktoś będzie oddelegowany do opowiadania nieświadomej reszcie co się wydarzyło w ciągu dnia/nocy )) Ania, a jak sznycelki? Bo coś nie doleciały chyba...)) Odpowiedz Link
anisua Re: No nie wytrzymam... 02.02.05, 19:14 nie doleciały???????????? a to już wiem,to mój sasiad żarłok jeden pewnie złapał.... a ja nie mam już,bo goście zjedli;/ dyżury powiadasz???? hmm, no to byłby pomysł)) Odpowiedz Link
konrado80 Re: No nie wytrzymam... 02.02.05, 20:16 bardzo chetnie ale mnie tez dzisiaj malo co na forum bylo ) a Ty mialas zadziej na forum zagladac a jaj na razie to jestes czesciej niz przed dwoma dniami ) nie to zebym Cie wyganial, ale martwie sie o Twoja prace mag. Odpowiedz Link
anisua Re: No nie wytrzymam... 02.02.05, 20:20 i Ty też przeciwko mnie????????????????????????? i niby martwisz się ??? ja myślę,że tu o nowy narybek chodzi.. oj, Konrad....;/ ide sobie już.. i poskarżę sie adminowi... Odpowiedz Link
konrado80 Re: No nie wytrzymam... 02.02.05, 20:26 kto tak powiedzial ze jestem przeciwko Tobie????? ja caly czas sie o Ciebie martwie a co to jest narybek????? PS. musze kiedys sie do Ciebie wybrac na kabaret na zywo )))) Odpowiedz Link
anula001 ANISUA:)))))))))))))) 02.02.05, 21:26 no mow dziecko mow co na co sie chcialas poskarzyc) Odpowiedz Link
zoskaanka Re: No nie wytrzymam...- no widać:))) 02.02.05, 19:35 no właśnie widzę, jak nie możesz wytrzymać))) Odpowiedz Link
anisua Re: No nie wytrzymam...- no widać:))) 02.02.05, 20:17 no przecież po całym dniu pisania,myślenia itp. chyba czas na małą nagrodę .. ploszę)))))))))) raz dziennie chyba jednak moge wpadac ,co?)) Odpowiedz Link
zoskaanka Re: No nie wytrzymam...- no widać:))) 02.02.05, 20:28 jak dla mnie, to możesz wpadać kiedy chcesz, byle nie za głęboko, bo te dzisiejsze krasnoludki cholernie leniwe i pewnie za Ciebie roboty nie odwalą)) Odpowiedz Link
konrado80 Re: No nie wytrzymam...- no widać:))) 02.02.05, 20:30 oj Aniu Ty lepiej nie wpadaj )) tylko nas odwiedzaj, bo w koncu to i Twoj dom ))) Odpowiedz Link