Dodaj do ulubionych

No nie wytrzymam...

02.02.05, 18:54
odwyk se zafundowałamwink)
z pewnych wiadomych powodów.
nie było mnie tu chwilę i co?????
PEŁNO LUDZI
co się dzieje?
nie moge się odnależć w postach...
kurcze co czytać?

pozdrawiam wszystkie nowe twarzewink
Obserwuj wątek
    • monikson Re: No nie wytrzymam... 02.02.05, 18:57
      Właśnie przyszłam i toż samo stwierdzilamsmile Nie wiem w co oczy włożyćwink)))
      Trzeba by siedzieć całą dobę na forum, żeby nadążyc terazwink)
      Ale czadsmile
      • anisua Re: No nie wytrzymam... 02.02.05, 19:01
        ktos mi tu miał streszczać nowinki z forum..
        chyba sekretarzwink))))))))))

        a było tak spokojnie...rodzinnie wręcz
        narzekałysmy czasem z Anulą,że mało ludzi..czyt.facetówwink)
        a teraz?
        • monikson Re: No nie wytrzymam... 02.02.05, 19:06
          Hehe, może trzeba ustalić dyżury, zawsze ktoś będzie oddelegowany do
          opowiadania nieświadomej reszcie co się wydarzyło w ciągu dnia/nocy wink))
          Ania, a jak sznycelki? Bo coś nie doleciały chyba...wink))
          • anisua Re: No nie wytrzymam... 02.02.05, 19:14
            nie doleciały????????????
            a to już wiem,to mój sasiad żarłok jeden pewnie złapał....
            a ja nie mam już,bo goście zjedli;/

            dyżury powiadasz????
            hmm, no to byłby pomysłwink))
        • konrado80 Re: No nie wytrzymam... 02.02.05, 20:16
          bardzo chetnie ale mnie tez dzisiaj malo co na forum bylo smile)
          a Ty mialas zadziej na forum zagladac
          a jaj na razie to jestes czesciej niz przed dwoma dniami smile)
          nie to zebym Cie wyganial, ale martwie sie o Twoja prace mag. wink
          • anisua Re: No nie wytrzymam... 02.02.05, 20:20
            i Ty też przeciwko mnie?????????????????????????

            i niby martwisz się ???
            ja myślę,że tu o nowy narybek chodzi..
            oj, Konrad....;/
            ide sobie już..
            i poskarżę sie adminowi...wink
            • konrado80 Re: No nie wytrzymam... 02.02.05, 20:26
              kto tak powiedzial ze jestem przeciwko Tobie?????
              ja caly czas sie o Ciebie martwie wink
              a co to jest narybek????? smile

              PS. musze kiedys sie do Ciebie wybrac na kabaret na zywo smile))))
            • anula001 ANISUA:)))))))))))))) 02.02.05, 21:26
              no mow dziecko mow co na co sie chcialas poskarzycwink)
    • zoskaanka Re: No nie wytrzymam...- no widać:))) 02.02.05, 19:35
      no właśnie widzę, jak nie możesz wytrzymaćsmile)))
      • anisua Re: No nie wytrzymam...- no widać:))) 02.02.05, 20:17
        no przecież po całym dniu pisania,myślenia itp.
        chyba czas na małą nagrodę ..
        ploszęwink))))))))))

        raz dziennie chyba jednak moge wpadac ,co?wink))
        • zoskaanka Re: No nie wytrzymam...- no widać:))) 02.02.05, 20:28
          jak dla mnie, to możesz wpadać kiedy chcesz, byle nie za głęboko, bo te
          dzisiejsze krasnoludki cholernie leniwe i pewnie za Ciebie roboty nie odwaląsmile))
        • konrado80 Re: No nie wytrzymam...- no widać:))) 02.02.05, 20:30
          oj Aniu Ty lepiej nie wpadaj smile))
          tylko nas odwiedzaj, bo w koncu to i Twoj dom smile)))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka