nie idźcie!!! niech Was ręka boska broni!!! (ja niewierzcy jestem, ale niech
Was jednak broni, pomimo wszystko
chała kompletna, poziom chałowizmu porównywalny chyba tylko z Aleksandrem (też
na "A") film nie wiadomo, o czym, skopany scenariusz, realizacja i zdjęcia!
zhyba tylko reżyseria ok. ale to: patrz wyżej!
ps. ale żeście postów nasmarowali znowu! ani się człowiek obróci a tu
nasmarowane!!!

DD