Dodaj do ulubionych

fckn AVIATOR...

21.02.05, 00:20
nie idźcie!!! niech Was ręka boska broni!!! (ja niewierzcy jestem, ale niech
Was jednak broni, pomimo wszystko wink

chała kompletna, poziom chałowizmu porównywalny chyba tylko z Aleksandrem (też
na "A") film nie wiadomo, o czym, skopany scenariusz, realizacja i zdjęcia!
zhyba tylko reżyseria ok. ale to: patrz wyżej!

ps. ale żeście postów nasmarowali znowu! ani się człowiek obróci a tu
nasmarowane!!!

big_grinDD
Obserwuj wątek
    • maraiss Re: fckn AVIATOR... 21.02.05, 00:24
      coobad napisał:

      > nie idźcie!!! niech Was ręka boska broni!!! (ja niewierzcy jestem, ale niech
      > Was jednak broni, pomimo wszystko wink
      >
      > chała kompletna, poziom chałowizmu porównywalny chyba tylko z Aleksandrem (też
      > na "A") film nie wiadomo, o czym, skopany scenariusz, realizacja i zdjęcia!
      > zhyba tylko reżyseria ok. ale to: patrz wyżej!
      >
      a teraz weź głeboki oddech i uspokój sie bo splułeś całą klawiature
      pisząc ten komentarzsmile))))

      Ps: loża szyderców...pamiętasz?smile))
      • coobad Re: fckn AVIATOR... 21.02.05, 00:31
        żebym ja to w afekcie pisał, toby z literek kapało.. hi hi

        a teraz to na spokojnie już wink

        ps. nie pamiętam, kiedy ostatnio ktoś wyprowadził mnie z równowagi... aq film
        jest dupny i nic na to nie poradzę... szkoda moich 15 zetów było (siakoś w
        tygodniu wylądowałem na tym szajsie) długi jak flaki z olejem (3h) i do
        ostatniej chwili czekasz: kiedy wreszcie zacznie się film?!
    • maraiss Re: fckn AVIATOR... 21.02.05, 00:37
      napiszę to w tym wątku.... ja tez ci współczuje...
      to dotyczy wątku baba w hipermarkecie... czytaj dokładnie
      i mnie nie denerwuj!
      • coobad Re: fckn AVIATOR... 21.02.05, 00:51
        wybacz, że Ciebie zdenerwowałem...

        jak tylko znajdę mój korkowiec, ulżę znaczy nie tylko sobie, ale nam obojgu ;>>>

        a potem pamiętaj: "denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych!"
    • zeenovi Re: fckn AVIATOR... 21.02.05, 00:55
      dla mnie film byl ok
      moze nie do konca cos co trzeba w kinie zobaczyc ale...
      a moze przespales ze nie wiesz o czym?smile)
      • coobad Re: fckn AVIATOR... 21.02.05, 01:07
        nie zasnąłem, bo facet za mną ciągle komentował na głos - nie było warunków do
        snu wink i fotele strasznie niewygodne...

        film jest dla mnie jako dla zwykłego śmiertelnika nudny, a jako dla
        zainteresowanego i związanego ze sztuką (w tym filmową) zwyczajnie źle zrobiony.

        tuszowanie słabego scenariusza dłużyzną to dla mnie nieporozumienie.

        ps. i mówsz, że jednak o coś tam chodziło?!
        • anima Re: fckn AVIATOR... 21.02.05, 09:01

          za 15 zeta chcesz siedzieć na wygodnym fotelu??? ;-PPP
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka