28.02.05, 22:13
Mam kolegę. Najbrzydszy facet na swiecie. Uwierzcie że wiem co mówię. A nie
ma kobiety której nie mógłby mieć. Bez wyjątku. Lecimy na niego jak...pozwolę
sobie pominąć porównanie;D Co to jest? Fakt, inteligentny bardzo, ale nie
wierzę że to wystarcza.
Obserwuj wątek
    • anisua Re: Feromony? 28.02.05, 22:18
      lepszy jedyny, niepowtarzalny,inteligentny brzydal
      niż piękny,ale pusty chłoptaś jakich pełnowink)
      • mariolka99 Re: Feromony? 28.02.05, 22:22
        No wiesz, taki on jedyny jak ja królewna sniezka;D
        • anisua Re: Feromony? 28.02.05, 22:30
          może to kwestia wiary w siebie
          i traktowania kobiet jak jedynych, niepowtarzalnych istot na świecie
          a im wiecej pieknych kobiet wokół tym większa pewnośc siebie
          i to przyciąga następne...

          a może on z innej planety..wink
          • mariolka99 Re: Feromony? 28.02.05, 22:35
            Wprost przeciwnie, dla niego kobiety to hmmm...ze tak powiem :przedmiot
            uzytkowy. Ostatnio go podpuszczałam i klasycznie palnełam "pewnie tęsknisz" a
            on powiedział że tęstnota to coś co jest zawsze źródłem jego konfliktów z
            kobietami-nie występuje u niego. A lecą na niego wszystkie bez wyjątku łącznie
            z autorką wątku;DDD
            • anisua Re: Feromony? 28.02.05, 22:41
              pewnie ma inne zalety;PPPP

              żadnej nie chce
              wszystkie go chcą..może kwestia rywalizacji między kobietkami..która go
              zdobędzie,która będzie lepszawink
              • mariolka99 Re: Feromony? 28.02.05, 22:45
                Wiesz, o tych innych babach się przy nim nie myśli. Poprostu się go chce...
                • anisua Re: Feromony? 28.02.05, 22:51
                  kurcze..jeszcze go nie znam, a juz goraco mi się robi;DDDDD
                  • jumar1 Re: Feromony? 28.02.05, 22:53
                    Anisua....witaj wśród zywych!!!
                    Pierwszy raz w takim stanie od "63 tongue_outPPPP

                    Pzdr.
                    • anisua Re: Feromony? 28.02.05, 23:44
                      akurat teraz to ja na wpół żywa
                      i zaraz do łózka idęwink
                      od 63 powiadasz???
                      liczyłeś??
                      • jumar1 Re: Feromony? 28.02.05, 23:48
                        Anisue Skarbie...
                        ...cały czas liczyłem na to że Ci sie odmienitongue_outPP

                        Pzdr.
                        Twój ulubieniec
                        • anisua Re: Feromony? 28.02.05, 23:52
                          jumar1 napisał:
                          >Twój ulubieniec<

                          HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
                          PIESZCZOCHU TY MÓJ;PPPPPPPPPPPPPPP

                          ps.nie odmienia się tak łatwo.....
                          ja stała jestemwink
                          • jumar1 Re: Feromony? 28.02.05, 23:53
                            Dostrzegam ozywienie w Twoich paluszkachtongue_outPP
                            • anisua Re: Feromony? 28.02.05, 23:58
                              wydaje Ci się.....
                              jeszcze nie widziałeś prawdziwego ożywienia...to tylko gra wstępna;PPPPP

                              a teraz zmykam
                              jak zwykle morfi wzywa
                              a nie dam sie długo prosićwink
                              • jumar1 Re: Feromony? 01.03.05, 00:02
                                Dobrej Nocy!

                                ..i pamietaj,gdybys obudziła sie w wannie...nie wypuszczaj wody i szukaj
                                kluczyka!!!!!!!!!!!!!!!!

                                Pzdr.
                                • anisua Re: Feromony? 01.03.05, 15:04
                                  obudziłam się w łóżku.....wink
    • tamara_t Re: Feromony? 01.03.05, 00:00
      Jack Nicholso tez do najprzystojniejszych nie należy, a uważam że jest jednym z
      najseksowniejszych facetów nawet mimo wieku. Ma po prostu szelmowskie
      spojrzenie od którego robi się k. w m. ...
    • hispana Re: Feromony? 01.03.05, 10:10
      bo facet to musi byc brzydki, oby mial w sobie to cos, od bycia pieknymi
      jestesmy my, kobiety

      jw jack nicholson - to jest wlasnie esencja meskosci... lub taki clint eastwood
      ubrudzony dzikim zachodem ...
    • anima Re: Feromony? 01.03.05, 10:28

      co innego brzydki, a co innego nieestetyczny wink
      jesli jest tylko brzydki... to może jest zajebisty w łóżku?
      • hispana Re: Feromony? 01.03.05, 10:31
        oczywiscie, brzydki a nieestetyczny to jak ogien i woda. Jak widze taka pizde
        oliviera janiaka ktory jest i ladny i nieestetyczny to mam ochote zwymiotowac
        na ekran... sad
      • mariolka99 Re: Feromony? 01.03.05, 14:12
        Jest, tyle że tego się nie wie dopóki nie spróbuje;D
    • zapalniczka Re: Feromony? 01.03.05, 10:37
      to jest wlasnie "to cos", nie tyle chemia... ale pewnosc siebie ze jestem atrakcyjny...
      • beate1 Re: Feromony? 01.03.05, 11:41
        bo atrakcyjność to nie tylko wygląd
        • zapalniczka Re: Feromony? 01.03.05, 11:43
          racja smile
          • anisua Re: Feromony? 01.03.05, 15:03
            a tak z ciekawości..
            używał ktoś z Was feromonów?
            • mariolka99 Re: Feromony? 01.03.05, 15:06
              Myślę że używamy na codzień;D Ten zwierzęcy urok...;DDD
              • anisua Re: Feromony? 01.03.05, 15:11
                zwierzęcy urok swoją drogąwink0

                ale ja mówię o tych sprzedawanych..
                • coobad Re: Feromony? 01.03.05, 15:19
                  czytałem gdzieś, że te sprzedawane nie mogą działać.

                  zasada jest podobna jak z pisaniem: alfabetu użwają wszyscy, ale nie każdy jest
                  Gałczyńskim big_grin

                  feromony to rodzaj kodowanego przekazu. aby dokonał się prawidłowo, musisz
                  nadawać odpowiednio i trafiać do odpowiedniego odbiorcy big_grin

                  a każdy człowiek reaguje na inne feromony - one sa jakby znakiem rozpoznawczym.
                  z tego powodu nie jest możliwe stworzenie spójnego zestawu feromonów, które
                  działałyby na wszystkich big_grin

                  ale to zasłyszana opinia... przeczytana wskutek otrzymania oferty zakupu perfum
                  z feromonami (siakaś firma rozsyłała ulotki z ofertą). odpowiadając na pytanie -
                  nie używałem niczego takiego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka