ancia_m Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 10:43 To co wszyscy ludzie na tej planeci? Piją bawią się, chodzą do kina, na zakupy, spotykają się ze znajomymi, chodzą na uczelknie, pracują, wyjeżdzają.... Tyle mi na razie do głowy przychodzi Odpowiedz Link
konrado80 Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 10:52 wystarczy napisac to co kazdy czlowiek bo niby czym on sie rozni od osoby ktora ma ta swoja druga polowke? albo sie meczy z ta nie druga polowka? chyba wiecej nie trzeba nic mowic na ten temat Odpowiedz Link
ancia_m Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 10:57 Pewnie, że nie trzeba, tylko ja skorzystałam z okazji i zrobiłam sobie podsumowanie moich ostatnich weekendów Zapomniałam o basenie wczesnym rankiem i filmach późną nocą Odpowiedz Link
anula001 Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 11:23 zgadzam sie z przedmowcami. poza tym byl juz pare razy tu o tym watek, wiec mozna poszukac w wyszukiwarce ciekawa tylko jestem czy osoba piszaca to ta z WIELKIEGO SPAROWANEGO SWIATA i myslaca ze my chyba ryczymy cale weekedny i z mama do cerfura jezdzimy na zakypy) Odpowiedz Link
konrado80 Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 11:26 Aniu a Ty czasem nie jezdzisz do carfura z mama na zakup? PPPPP))))))))) Odpowiedz Link
anula001 Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 11:29 owszem, jak mam cos do kupienia to jade z rodzicami samochodem, bo nie chce mi sie telepac autobusem. ale nie jest to sensem mego zycia i calym zajeciem weekendowym o to mi chodzilo Odpowiedz Link
ancia_m Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 11:33 Właśnie bardzo dobrze rozumiem, dlatego byłam "pod wrażeniem" pytania. A tak poza tym, to gdzie pytający? Chciał podyskutować czy to kolejna "ankieta" była? Odpowiedz Link
anima Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 11:56 nie przesadzajmy z osądami osób pytających, nie znając jeszcze motywów... skądkolwiek pisze, czy ze sparowanego, czy z singlowego świata - może szuka po prostu pomysłów na spędzenie weekendu, a nie powodu, by nas wytykać palcem. ludzie, pohamujcie się trochę z tym sarkazmem... ja na przykład w weekendy wysypiam się (!!), chodzę do kina, spotykam się z przyjaciółmi, jeżdże na łyżwach, konno, nadrabiam zaległości w lekturach... i zawsze mam poczucie, że nie zrobiłam wszystkiego co bym chciała, a weekend był za krótki o jeden dzień. Odpowiedz Link
anula001 Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 11:59 oj tam zaraz sarkazemem to bylo subtelne poczucie humoru, nie sarkazm zreszta pytajacy chyba uciekl.. Odpowiedz Link
ancia_m Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 12:07 Anima, u mnie to nie był sarkazm, ale potem, gdy osoba pytająca zniknęła, to zaczęłam się czuć, jakby to kolejna osoba wpadła, zadała pytanie i pojawi się za 2 dni pisząc: "dzięki, teraz wiem wszystko, fajnie, że wzięłiście udział w mojej ankiecie"... A jeśli tak nie jest, to zapytałam się czy chce podyskutować, bo ja naprawdę bardzo chętnie Odpowiedz Link
herezja Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 13:12 W weekend single wychodzą na łowy - dolina Serengeti budzi się do życia... Odpowiedz Link
coobad łowy :> 07.03.05, 13:41 właśnie. na lwy by! patrzysz: samiec, no to TRACH! a tu lwica: tonie w łzach! robi nam się strasznie głupio, bo ten lew już ukatrupion! PP a ja złowiłem wczoraj ból gardła, kaszel, i gorączkę (( ale poza tym, to był baaaaardzo owocny w miłe wydarzenia przeróżne weekend )) Odpowiedz Link
herezja Re: łowy :> 07.03.05, 14:05 O przepraszam! Na padlinę nie poluję A bilans weekendowy mam podobny Tylko zamiast gorączki mam sporo siniaków ) Odpowiedz Link
tamara_t Re: łowy :> 07.03.05, 15:02 Wszystko przez tą ikełkę Nie trzeba było na promocje się napalać ;PPP Odpowiedz Link
ancia_m Re: łowy :> 07.03.05, 15:05 A było chociaż cosik fajnego? Bo ja muszem sie wybrać i dokupić to i tamto Odpowiedz Link
coobad ikeła 07.03.05, 16:09 jak to w ikji - znowu się w ciula dałem zrobić! niepotrzebnie się na przemarznięcie narażałem! może i cuś bym kupił, ale mam mieszkaniew stanie przedremontowym, zatem wszelkie zakupy meblowo-dywanowo-lampowe itp nie wchodzą na razie w grę. ale nie było nic szczególnie ciekawego. to co było tanie i tandetne - nadal było tanie i tandetne. to co było drogie i fajne - jest drogie i fajne herezja! a czymże się tak potłukłaś?! przecież pisałaś, że snowboard nie wypalił!??? Odpowiedz Link
herezja Re: ikeła 08.03.05, 00:34 Z braku desek w wypożyczalni wybrałam się na sanki Niestety moje biedne kości nie są juz tak wytrzymałe jak kiedyś... starość nie radość Odpowiedz Link
cafe_justysia Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 17:16 Pracuję,robię zakupy,ogladam zaległości w TV,idę z psem na dłuugi spacer,czasem wyjdę gdzieś ze znajomymi a jak nie pracuję to robię pozostałe rzeczy a przede wszystkim ŚPIĘ!!!!! A propos-taki wątek jest już którymś z kolei ale to tylko taka mała dygresja ) Odpowiedz Link
fanta-girl Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 17:16 do mnie zwalila sie rodzina z Bydgoszczy. Hitem jak zwykle okazalo sie Factory w podwarszawskim Ursusie Niedziela to byla knajpa grecka na obiad i zakupy pod wieczor. Poranek przywital mnie mega sniegiem i odsniezaniem.... /// Odpowiedz Link