Dodaj do ulubionych

co single robią w weekend?

07.03.05, 10:39
no wlasnie jak w temacie?
Obserwuj wątek
    • ancia_m Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 10:43
      To co wszyscy ludzie na tej planeci?
      Piją bawią się, chodzą do kina, na zakupy, spotykają się ze znajomymi, chodzą
      na uczelknie, pracują, wyjeżdzają....

      Tyle mi na razie do głowy przychodzi smile
      • konrado80 Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 10:52
        wystarczy napisac
        to co kazdy czlowiek
        bo niby czym on sie rozni od osoby ktora ma ta swoja druga polowke?
        albo sie meczy z ta nie druga polowka?
        chyba wiecej nie trzeba nic mowic na ten temat
        • ancia_m Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 10:57
          Pewnie, że nie trzeba, tylko ja skorzystałam z okazji i zrobiłam sobie
          podsumowanie moich ostatnich weekendów smile

          Zapomniałam o basenie wczesnym rankiem i filmach późną nocą wink
          • anula001 Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 11:23
            zgadzam sie z przedmowcami. poza tym byl juz pare razy tu o tym watek, wiec
            mozna poszukac w wyszukiwarcesmile
            ciekawa tylko jestem czy osoba piszaca to ta z WIELKIEGO SPAROWANEGO SWIATA i
            myslaca ze my chyba ryczymy cale weekedny i z mama do cerfura jezdzimy na zakypywink)
            • konrado80 Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 11:26
              Aniu a Ty czasem nie jezdzisz do carfura z mama na zakup? tongue_outPPPPP)))))))))
              • anula001 Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 11:29
                owszem, jak mam cos do kupienia to jade z rodzicami samochodem, bo nie chce mi
                sie telepac autobusem. ale nie jest to sensem mego zycia i calym zajeciem
                weekendowymwink o to mi chodzilosmile
                • ancia_m Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 11:33
                  Właśnie bardzo dobrze rozumiem, dlatego byłam "pod wrażeniem" pytania.

                  A tak poza tym, to gdzie pytający? Chciał podyskutować czy to kolejna "ankieta"
                  była?
            • anima Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 11:56
              nie przesadzajmy z osądami osób pytających, nie znając jeszcze motywów...
              skądkolwiek pisze, czy ze sparowanego, czy z singlowego świata - może szuka po
              prostu pomysłów na spędzenie weekendu, a nie powodu, by nas wytykać palcem.
              ludzie, pohamujcie się trochę z tym sarkazmem...

              ja na przykład w weekendy wysypiam się (!!), chodzę do kina, spotykam się z
              przyjaciółmi, jeżdże na łyżwach, konno, nadrabiam zaległości w lekturach... i
              zawsze mam poczucie, że nie zrobiłam wszystkiego co bym chciała, a weekend był
              za krótki o jeden dzień.
              • anula001 Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 11:59
                oj tam zaraz sarkazememsmile to bylo subtelne poczucie humoru, nie sarkazmsmile
                zreszta pytajacy chyba uciekl..
              • ancia_m Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 12:07
                Anima, u mnie to nie był sarkazm, ale potem, gdy osoba pytająca zniknęła, to
                zaczęłam się czuć, jakby to kolejna osoba wpadła, zadała pytanie i pojawi się
                za 2 dni pisząc: "dzięki, teraz wiem wszystko, fajnie, że wzięłiście udział w
                mojej ankiecie"...

                A jeśli tak nie jest, to zapytałam się czy chce podyskutować, bo ja naprawdę
                bardzo chętnie smile
    • herezja Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 13:12
      W weekend single wychodzą na łowy - dolina Serengeti budzi się do życia...
      • coobad łowy :> 07.03.05, 13:41
        właśnie.
        na lwy by!
        patrzysz: samiec, no to TRACH!
        a tu lwica: tonie w łzach!

        robi nam się strasznie głupio,
        bo ten lew już ukatrupion!

        tongue_outPP

        a ja złowiłem wczoraj ból gardła, kaszel, i gorączkę crying((

        ale poza tym, to był baaaaardzo owocny w miłe wydarzenia przeróżne weekend wink))
        • herezja Re: łowy :> 07.03.05, 14:05
          O przepraszam! Na padlinę nie poluję tongue_out

          A bilans weekendowy mam podobny smile Tylko zamiast gorączki mam sporo siniaków smile)
        • tamara_t Re: łowy :> 07.03.05, 15:02
          Wszystko przez tą ikełkę smile Nie trzeba było na promocje się napalać ;PPP
          • ancia_m Re: łowy :> 07.03.05, 15:05
            A było chociaż cosik fajnego? Bo ja muszem sie wybrać i dokupić to i tamto wink
            • coobad ikeła 07.03.05, 16:09
              jak to w ikji - znowu się w ciula dałem zrobić!
              niepotrzebnie się na przemarznięcie narażałem!

              może i cuś bym kupił, ale mam mieszkaniew stanie przedremontowym, zatem wszelkie
              zakupy meblowo-dywanowo-lampowe itp nie wchodzą na razie w grę. ale nie było nic
              szczególnie ciekawego. to co było tanie i tandetne - nadal było tanie i
              tandetne. to co było drogie i fajne - jest drogie i fajne wink

              herezja!
              a czymże się tak potłukłaś?!
              przecież pisałaś, że snowboard nie wypalił!???
              • herezja Re: ikeła 08.03.05, 00:34
                Z braku desek w wypożyczalni wybrałam się na sanki smile
                Niestety moje biedne kości nie są juz tak wytrzymałe jak kiedyś... starość nie
                radość big_grin
    • cafe_justysia Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 17:16
      Pracuję,robię zakupy,ogladam zaległości w TV,idę z psem na dłuugi spacer,czasem
      wyjdę gdzieś ze znajomymi a jak nie pracuję to robię pozostałe rzeczy a przede
      wszystkim ŚPIĘ!!!!!
      A propos-taki wątek jest już którymś z kolei ale to tylko taka mała dygresja smile)
    • fanta-girl Re: co single robią w weekend? 07.03.05, 17:16
      do mnie zwalila sie rodzina z Bydgoszczy.
      Hitem jak zwykle okazalo sie Factory w podwarszawskim Ursusie smile

      Niedziela to byla knajpa grecka na obiad i zakupy pod wieczor.
      Poranek przywital mnie mega sniegiem i odsniezaniem.... uncertain///
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka